טריקים לריפוי מהיר

כל העצות המופיעות כאן אינן תחליף לייעוץ רופא.

 1. קנדידה וטפילים אחרים כולל סטרפטוקוקוס ודלקת ריאות – לשים שן שום קלופה ועלה דפנה בכוס/בכד מים ולשתות למשך יממה את המים. מי שסובל מזיהומים בלי סוף יברר רגישות למזון כמו חיטה (אין לרפואה הקונבנציונלית יכולת לעשות בירור כזה) או לגלוטן (בדיקת דם לצליאק אינה מדויקת ב- 100%), וינקה מקורות עובש בבית, ברכב, בעבודה. תיתכן בעיה קשה של זיהום במים כמו פילטרים שלמרות שהוחלפו בזמן אוגרים עובשים וזיהומים. אנשים מצאו תולעים חיות בפילטר כד מסוים ועובשים בסננים מאד נפוצים בשימוש בישראל גם חודש אחרי החלפת סנן. לכן צריך אחת לשבוע (בקיץ) או לשבועיים (בחורף) לנקות סנן בחומץ סינתטי או באלכוהול. עד להגעה לטיפול ולבירור האם המים טובים לשתיה כדאי לעבור לשתיית מי ברז מורתחים ומקוררים לטמפרטורת החדר. כמו כן יש להמנע משמרים, פטריות, טופו וחומץ מכל סוג למעט חומץ סינתטי.
 2. בעיות במעיים– לשים חתיכת חרוב במים ולשתות למשך יממה את המים. רצוי להימנע לשבוע מגלוטן. מיותר לציין, שאין לצרוך חלב פרה בשום צורה וגם לא פטריות ושמרים כולל תוצריהם (חומץ לא סינתטי, טופו וכדומה). לבעיית גזים – חליטת זרעי שומר או קמומיל (בבונג). זהירות – הקמומיל מרדים.
 3.  שעורה בעין– גרעין של דובדבן במים למשך הלילה. לשתות את המים בבוקר והשעורה נעלמת. מצריך טיפול בכיס המרה כדי שהבעיה לא תחזור.
 4. גרד נוראי בעור ו/או בעיית נשימה- לבדוק מקורות עובש בבית ובמיוחד במכונת הכביסה. להפסיק להשתמש בבשמים ובמרכך כביסה. לעבור לאבקת כביסה אחרת או להתייעץ בטיפול מה מתאים לכם.
 5. דלקת עיניים עקב אלרגיה- לבדוק מקורות עובש בבית ובמיוחד פלפלים חריפים, בצל, שום ומוצרים חריפים שאולי התקלקלו כמו סחוג.
 6. הולכים לבקר חולה עם מחלה מידבקת או סתם ביקור בבית חולים אפילו של יולדת? קודם שננו “אני חלק אלוק ממעל. תודה על הנשמה הגדולה שנתת בי”, וכך תוכלו להמנע בע”ה מהידבקות בזיהומי בתי חולים.
 7. כאב ו/או נפיחות בברך או במרפק? לעטוף בעלה כרוב בלילה ולקום בבוקר כמעט כמו חדשים.
 8. כאבי שיניים? לא לרוץ לעקור או לעשות טיפול שורש. כל שן מייצגת כמה איברים והיא רק השליח שמראה לכם מה לתקן. קבלו קודם עצה מה לתקן ברמה הנפשית ואולי עד למחרת לא יכאב כלום.
 9. חשש להתקף לב? להתחיל להשתעל בכל הכוח (שיעול חזק יכול להציל במקרה כזה) ולנשוך חזק את זרת שמאל. זה עוזר לפתוח מרידיאן של לב.
 10. כיבים (אפתות) בפה? להוריד לגמרי מהתפריט גלוטן לשבוע, להמנע מפטריות ומשמרים ותוצריהם. לנקות מקורות עובש. כיבים חוזרים עלולים להעיד על וירוס מקבוצת ההרפס. מייצג חרדת נטישה.
 11. בעיות ריאה? לאכול תפוזון סיני. אפשר רק את הקליפה. אפשר ריבת תפוזון. מי שלא אוהב יכול לשים תפוזון בכוס מים ולשתות את המים עם תדר הריפוי של התפוזון.
 12. הרעלה משמרים או פטריות או עובשים ואפילו הרעלת מתכות? דברו איתי כדי שאעזור לכם מרחוק (הוצאת כל המתכות מיידית). במקום טיפול מרחוק,  כעזרה ראשונה, קחו כוזברה ותלעסו כמה גבעולים עם עלים. בהרעלה של טפילים כדאי גם לשים שן שום קלופה ועלה דפנה בכוס/בכד מים ולשתות למשך יממה את המים.
הפוסט הבא
הפוסט הקודם

כתיבת תגובה

אנחנו לא נשתף את כתובת המייל שלך עם אחרים. שדות חובה מסומנים *

שלח

 

ריפוי ואורח חיים בריא

הרעלת מתכות

הטיפ הזה עשוי להציל חיים. שתפו אותו! מה עושה הרעלת מתכות? נזקים לכל הגוף. המוח נפגע מכך בצורה קשה. עד כדי מחלות נפש ממש! ראו

קראו עוד »
מתכוני מבוגרים

סלט ירוק

המצרכים: כוסמת ירוקה מושרית במים לשעתיים או נבוטה (כדי להנביט לא משרים ללילה כמו קטניות אלא רק לשעה. מעבירים למסננת ומשאירים ללא מים לילה שלם בארון

קראו עוד »