נעלמו קשקשים

בינואר 2018 פרסמתי בפייסבוק טיפ איך להפטר מקשקשים (להוריד מהתפריט גלוטן, חלב פרה, שמרים ופטריות).  קשקשים הם ביטוי לפטרת בגוף. רגישות לגלוטן או לחיטה גורמת לפטריה (לרוב קנדידה) להתרבות בגוף כדי לעזור לו לפרק מזון בלתי מעוכל. כשאוכלים מזון עם שמרים או פטריות או עובשים (כל מה שמעושן או מיושן) מתחילות לשגשג בגופנו פטריות שרק אחד הביטויים שלהן הוא קשקשים. ממש כמו פטרת על העור או פטרת הציפורניים רק בצורה קלה. פטריות ושמרים אינם צמחים אלא טפילים. מי שמכניס תדר של טפילות לגופו בל יתפלא שיש טפילים בחייו כולל בני אדם שמציקים לו ומנצלים אותו.

ובענין הקשקשים, יש אנשים שלקחו ברצינות את המלצותי בפייסבוק איך להפטר מקשקשים, וככה ריפאו את עצמם. הנה ציטוט תגובה של אחת ששמעה בקולי ותוך זמן קצר התרפאה:

14.3.18

"היי סיגי מה שלומך?
רציתי לומר לך שאימצתי את ההמלצה שלך, וכדי להיפטר מהקשקשים התחלתי תזונה ללא גלוטן ואני נמנעת גם מפטריות וזה עושה פלאים!!!

הקרקפת שלי ממש השתפרה, ואין לך מושג כמה אני מודה לך על כך!!!!!

את מקיימת שליחות, תמשיכי לתת עצות טובות ולרפא אנשים!!!"

 

הנה עוד תגובה מ- 31.7.18:

"סיגי,אני הורדתי גלוטן, פטריות, שמרים..מוצרי חלב כמעט לא נוגעת.

השיער שלי התמלא, מבריק, יפה (והורדתי בגלל קנדידה,לא ידעתי שזה כל כך טוב לשיער).

מרגישה הרבה יותר טוב- בטן לא נפוחה, רגועה.

תמיד נהנית לקרוא מה שאת כותבת. הרבה דברים מדפיסה ושומרת.

תודה לך על כל הידע!"

 

כתיבת תגובה

אנחנו לא נשתף את כתובת המייל שלך עם אחרים. שדות חובה מסומנים *

שלח

 

גב, ברכיים, לחץ דם, מע' השתן והמין

זיהום בשתן

א' הגיע אלי מת"א עם מצוקה וסבל של צריבה בשתן מזה כמה שנים. במהלך שנים אלה ניסה לפתור את הבעיה בדרכים שונות כולל בחוץ לארץ,

קראו עוד »
ריפוי ואורח חיים בריא

מה מותר לאכול לרוב מטופלי

הלחמים שמרשה לחולי צליאק ולמי שזמנית אסור להם גלוטן הם רק 4 סוגי לחמים: "לחם כוסמת ירוקה" של "אנשי הלחם" מקיבוץ מורן, לחם כוסמת ירוקה

קראו עוד »