ריפוי אנדומטריוזיס

8.7.20

סיגי יקרה, תודה!

הגעתי אליך בגלל חיידק מעצבן ואבן בכיס מרה שחיפשתי לה פתרון שאינו כירורגי, לא ידעתי שבעצם אני הולכת לעבור טיפול אובר-אול. בטיפול המקיף כל כך, לא רק שהחיידק והאבן בכיס המרה יצאו להם בקלילות, את גם עלית על מלא דברים נוספים שלא אמרתי כלל. הרגע הכי הכי משמעותי עבורי היה הרגע בו עצרת עם ידך מעל אברי הרביה שלי בפרצוף שלא ניתן לתאר בחרדתו, ושהיום אני גם יודעת איזה זרם חטפת שיצר את אותו פרצוף.

שנתיים או יותר לפני שהגעתי לטיפול הסתובבתי אצל רופאי נשים שונים, התלוננתי לא פעם על כאבים לפני במהלך ואחרי הוסת, למעשה תחושה של חצי לידה מינימום לאורך כל החודש כמעט. חוץ מהפניה לפסיכולוגיה למתמודדי מחלות כרוניות (פיברומיאלגיה, השימוטו ועוד כמה ברכות), למעשה לא קיבלתי טיפול או הפניה לבדיקה בכיוון של אנדו גם שביקשתי כזו. נאמר לי שרק בניתוח רואים אם זה זה והרי אמרתי, אני וסכין ניתוח לא חברים ולא מתכוונים להתחבר אי פעם (בע”ה), אז הלכתי, כואבת, והפסקתי לנסות בשלב מסוים לאבחן את הידוע.

נחזור לפרצוף שלך, שאלת אותי בחרדה אם אני יודעת שיש לי אנדומטריוזיס חריף מאוד, אמרתי לך שניחשתי זאת וניסיתי לאבחן עד שהגעתי לנושא הכירורגי (ישנן אפשרויות נוספות לאבחון, פשוט לא יצא לי לקבל אותן).

למרות ההרגשה הקלילה לאחר הטיפול יצאתי מעט סקפטית שמשהו אכן זז בעניין האנדו. לא עברו שבועיים נדמה לי והנה הגיעה הוסת הראשונה אחרי הטיפול הראשון, מרוב שהכל השתנה לא קלטתי בכללללל שאני עומדת לקבל. וכאשר קיבלתי.. תפסתי את הראש והתחלתי לצחוק, לרקוד ממש שעה כמעט של ריקודי שמחה והודיה בבית, אני, ביום ראשון של דימום, והוא קליל ואני… רוקדת!!!!!!!! פשוט פלא! בלי ניתוח, בלי שום דבר, פתאום אחרי שנים רבות של כאבים לא נורמלים שהפכו “נורמלים” עם הזמן וההרגל אפשר לנשום, פתאום את מבינה כמה כאב הגוף שלך נשא יום יום כמעט וכמה בקלות אפשר להעלים אותו.

מאז אני משתדלת לספר על כך לכל מתמודדת אנדו שאני מכירה בדרך, ולהראות לה שיש דרכים אחרות שעם קצת מאמץ תזונתי והבנת הגורם התודעתי/רגשי ליצירת האנדו, אין צורך לעבור תחת סכין הניתוחים שוב ושוב ושוב להסיר הידבקויות ושרירנים.

אני ממליצה בחום רב להגיע לטיפול אצלך גם בשביל חיידק קטן, כי אין לדעת איזו תיבת אוצר את תגלי שם במפה של האדם. אני כל כך שמחה שבחרתי לגרד איכשהו את השכר לטיפול ראשוני ולא להתפתות לשקר ש”אין לי”, הטיפול היה שווה מבחינתי 80,000 לפחות עם כל מה שתוקן שם. מכיוון שאני מכירה טיפול אנרגטי במסגרת אחרת, עניין אותי מאוד איך את מחברת את כל הדברים בכזו קלות כביכול, והבנתי שזה משהו שאני רוצה לדעת, לכן התפללתי שתפתחי קורס מטפלים… וכך קרה במהלך הדרך. מאז זכיתי במו ידי והווייתי כולה לחוות טיפול כמטפלת בשיטתך. זה מרתק לראות את מה שאפשר לראות ולתקן, לפעמים בפעם אחת… לפעמים קצת יותר.

בהודיה גדולה לך ולבורא,

אדוה שולצה- מאיצה תהליכים לשינוי תודעה וריפוי אנרגטי

053-9525466

הפוסט הבא
הפוסט הקודם

כתיבת תגובה

אנחנו לא נשתף את כתובת המייל שלך עם אחרים. שדות חובה מסומנים *

שלח