ריפוי מיציאות תכופות ומטפילים

בס"ד  יום ו', כ"ט אב תשע"ט

סיגי, תודה לקב"ה שנתן לך את הכוח להחזיר אותי לחיים

חששתי להגיע לסיגי. 'מטפלת באנרגיה' איים עלי. לא ידעתי אם בכלל אני מאמינה בזה. גם הייתי בשלב שחשבתי שכבר שום דבר לא יעזור ועלי פשוט להשלים עם המצב.

הגעתי אל סיגי אחרי שביקרתי אצל רופאים שונים ומטפלים שונים שלא ידעו כיצד לעזור לי. הייתי במצב שבו בערך כל שעתיים הייתה צריכה להיכנס לשירותים לזמן ממושך, וכמו לא די בכך גם עם בעיות גזים בשאר הזמן ולחץ תדיר על פי הטבעת… הייתי צריכה לסיים דייט בשביל שירותים (למרות שנקבע בשעות מסוימות מאוד שיאפשרו כמה שיותר זמן בין יציאות). יצאתי מפגישות חשובות בעבודה ל- 15 דק' של שירותים כי לא הייתי יכולה אחרת. על קולנוע, הופעות והצגות אין בכלל מה לדבר (מביך!), לטיולים הייתי הולכת רק עם אנשים שיוכלו להכיל את מספר הפעמים שאני צריכה שירותים… בקיצור, היו לי חיים מאוד מוגבלים!

בשבח והודיה לה' הגעתי אליה לטיפול ראשון. כבר בטיפול הראשון הרגשתי הקלה גדולה מאוד ושמחה אדירה! יום למחרת היה לי גוף שלא הכרתי ולא האמנתי שיכול להיות לי. לריפוי המלא לקחו עוד כמה טיפולים, אבל סיגי בהתמדה ובסבלנות הייתה שם לצידי לעזור לי לעבור את השינוי הזה ולהוציא מגופי טפילים. היא הנחתה אותי אילו מחשבות עלי לחזק.

היום יש לי חיים חדשים. לא האמנתי שאוכל לחיות ככה אי פעם.

היום אני חיה משוחררת מהבטן יום שלם ! זו בריאות שאין שני לה. הרבה זמן שחזר לחיי. שמחה, אפשרויות!

היופי בסיגי שהיא גם כל כך צנועה ! היא רואה את עצמך צינור לשפע של בריאות שיש לקב"ה להביא לעולם דרכה. והיא עצמה דוגמה ומופת לאיך חיים חיי בריאות, אמונה ושמחה.

"ואילו פינו מלא שירה כים.." – אין לי איך להודות לקב"ה על הבריאות הזו שנתן לי ושהכיר לי את הצינור המדהים שנקרא סיגי. הבאתי כבר את אמא שלי לטיפול אצלה וממליצה לכל אחד שאני יכולה.

תאמינו שאפשר להתרפא.. גם מדברים שנואשתם !

 

נגה  מירושלים (אפשר לקבל מספר טל' שלי מסיגי להמלצות)

 

כתיבת תגובה

אנחנו לא נשתף את כתובת המייל שלך עם אחרים. שדות חובה מסומנים *

שלח

 

מחלות זיהומיות

ריפוי לישמניאזיס

מ. הגיעה אלי במצב עגום עם שושנת יריחו, אחרי שטופלה כמה חודשים בבית חולים, כולל באמצעות זריקות, אך ללא הועיל. זהו פצע שנגרם מטפיל בשם

קראו עוד »
גב, ברכיים, לחץ דם, מע' השתן והמין

בורליה ואנדומטריוזיס

מטופלת זאת הגיעה אלי עם אנדומטריוזיס ועם בורליה. אחרי טיפול אחד שתי המחלות נעלמו כליל. בורליה נגרמת ע"י עקיצת קרציה של כלב וגורמת לשלל תסמינים

קראו עוד »
מוח ונדודי שינה

גרד נעלם בטיפול אחד

ילד בן 10 סבל מגרד נוראי בעור. הילד סבל גם מאפילפסיה ומטיקים בעיניים, בפנים ובידיים. הטיקים הופיעו אחרי חיסון פוליו. הגרד והטיקים הציקו עד כדי

קראו עוד »
גב, ברכיים, לחץ דם, מע' השתן והמין

טיפול מרחוק בדלקת קרום המוח

ב- 28.11.21 בשעה 22:15 קיבלתי הודעה ממטופלת שזקוקה לטיפול חירום. זיהיתי מיד שמדובר בדלקת קרום המוח שגורמת לה לכאבי תופת בגב, ובהחלט מצדיקה טיפול מידי. 

קראו עוד »