בית חולים אלטרנטיבי

לקבלת טיפול דחוף התקשרו למספר טלפון: 053-3030100.

לתשומת ליבכם, הטיפול האלטרנטיבי אינו מהווה תחליף לטיפול רפואי.

 

איך מתבצע טיפול כזה?
מזה שנים תלמידי (מטפלים מוכשרים שעובדים גם בשיטה שלי) ואני מטפלים מרחוק בביו-אנרגיה, ואנחנו נעשה כל שביכולתנו כדי להציל ולרפא את מטופלינו. לדוגמה: אדם יכול להתקשר מטיפול נמרץ בקנדה שנציל את אבא שלו שסובל מהתקף לב או מדלקת קרום המוח. אשה יכולה להתקשר מהודו בעודה סובלת מדיזנטריה או ממלריה. מכל העולם ניתן להתקשר ולקבל מענה וטיפול מרחוק.

 

מתי אפשר לקבל טיפול?
כרגע רק בין השעות 8:00 עד 22:00 בימי חול ולא בשבת.

 

האם מובטח שאתרפא?

לא מובטח ריפוי לאיש. רק בורא עולם יכול להבטיח ריפוי. הריפוי המלא תלוי בהבנה למה גופנו יצר מחלה, ובשמירה על הנחיות שניתנו בנושא תזונה והנחיות נוספות כמו איסור שימוש במיקרוגל.לא יטופלו טיבעונים ובעלי כיריים אינדוקציה. מטופלים הצורכים קנביס, סמים נגד כאבים כמו אוקסיקודון או מדבקת אופיואידים כמו פנטה/ פנטניל- חובה להימנע משימוש לפחות שבוע לפני טיפול. הם מונעים התקדמות נפשית ואין טעם לטפל בעת השפעת הסמים.

 

מהן שפות הטיפול?
שפות הטיפול הן עברית ואנגלית.

 

למי מתאים? 
למי שהוא מקרה דחוף, ואינו מעונין לנסוע בלילה למרכז לרפואה דחופה (מיון) של בית חולים ולהמתין בתור עד 4:00 בבוקר, עד שמתמחה עייף יגש אליו ויבדוק מה מצבו. יחד עם זאת, הטיפול האלטרנטיבי אינו מהווה תחליף לטיפול רפואי.
מקרים דחופים לדוגמה שיטופלו במסגרת בית החולים האלטרנטיבי:  כאב חד בכתף שמאל, סיוטי לילה (חשד לבעיית לב), כאבי רגליים, חולשה או נימול פתאומי ברגליים (חשד לבעיית לב), דורבן בכף הרגל, הפרעת שינה חמורה, פיברומיאלגיהכאבי גב, כאבי ראש קשים (במיוחד אם מלווים בהקאות ובכאבי גב), בעיה בעין ימין, שבר/סדק/נקע/בקע, חשד לחסימת מעיים או לדלקת בתוספתן (אפנדציט), חשיפה לקרינה רדיואקטיבית.
במסגרת בית החולים האלטרנטיבי לא יטופלו טיפולי שיגרה כגון סוכרת, לחץ דם ופטרת, אלא רק מקרי חירום. לשם קבלת טיפול רגיל יש לסמס לנייד 052-8332941 מה השם המלא ושם האם המלא של המטופל ושרוצים טיפול עם תאריך ושעה מבוקשים.

 

כמה זמן נמשך טיפול חירום?
לרוב בין 10 דקות לשעה.

 

כמה עולה?
להלן תעריף:

 

טיפול חירום בין השעות 8:00 עד 22:00

 

טיפול חירום בין השעות 22:05 עד 07:55

יתאפשרו בקרוב!

מבוגר/ילד  300-500 500-800
חיל 300 300

ניצול שואה

100 100

 

2 תגובות

    • שרה, שלום.
      שולחים ואטסאפ לניד: 052-8332941 עם שם מלא ושם האם המלא ומפרטים באילו ימים ושעות רוצים תור בקליניקה. לעומת זאת לבית החולים האלטרנטיבי ניתן לפנות ישירות מחוץ לשעות הקבלה שהן בימים א'- ה' בין השעות 9:00 עד 17:00, ימי ו' 9:00 עד 13:00.

כתיבת תגובה

אנחנו לא נשתף את כתובת המייל שלך עם אחרים. שדות חובה מסומנים *

שלח

 

גב, ברכיים, לחץ דם, מע' השתן והמין

זיהום בשתן

א' הגיע אלי מת"א עם מצוקה וסבל של צריבה בשתן מזה כמה שנים. במהלך שנים אלה ניסה לפתור את הבעיה בדרכים שונות כולל בחוץ לארץ,

קראו עוד »
ריפוי ואורח חיים בריא

מה מותר לאכול לרוב מטופלי

הלחמים שמרשה לחולי צליאק ולמי שזמנית אסור להם גלוטן הם רק 4 סוגי לחמים: "לחם כוסמת ירוקה" של "אנשי הלחם" מקיבוץ מורן, לחם כוסמת ירוקה

קראו עוד »