וירוס הקורונה Coronaviruses

לפניכם מדריך קצר להבנת תופעת הקורונה. ובשתי מילים: כּוּלָה וירוס…

המכנה המשותף בקרב נדבקי הקורונה הוא, לדעתי, צער עקב בדידות, וזאת משמעות המחלה. אדם יכול להיות מוקף בחברים ואהוביו ועדיין לחוש בודד או מבודד מהחברה. בדידות יכולה להגרם מכך שאדם מרגיש שונה מאחרים או שאינו מובן כראוי ע"י אחרים. אדם חש בודד – זו תחושה סוביקטיבית לגמרי – אז הנשמה שלו תחמיר את המצב כדי שיתעורר. כלומר, חושב שבודד? בוא ניתן לך סיבה טובה לחשוב ככה… בכל העולם חוששים מפני הקורונה. בנוסף לתיקון הבדידות, הוירוס הזה בא לאחד את האנושות. האנושות מבינה שיש פה שיעור של אחדות, במיוחד לנוכח הופעת הוירוס בכל העולם. כחלק מתיקון ענין הבדידות והנפרדות שלנו מכניסים לבידוד נערה בת 14 או עובד בן 45 כי גילו להם את "המחלה", ואז בית ספר שלם או מקום עבודה גדול הולך לבידוד. מה תעשה כזאת נערה או מה אמור לחשוב כזה גבר כשמאות אנשים נכנסו לבידוד בגללם? בבת אחת מתנפצת אשליית הנפרדות. מתחילה לבצבץ בכולנו ההכרה שכולנו "ריקמה אנושית אחת חיה", כמאמר השיר "ריקמה אנושית אחת" (מילים ולחן: מוטי המר). 

מי שלא חש בודד- נגיף הקורונה בא לתקן אצלו את צ'אקרת הכתר (קורונה=כתר). הנגיף מגיע על רקע של תחושת ניתוק או חוסר חיבור לבורא עולם. לדעת הרב חיים קנייבסקי, מנהיג הציבור החרדי-ליטאי, קוביד 19 מרמז על ענייני כבוד. הוירוס נותן לנו שיעור בענווה. ויתור על הכבוד החשוב לנו. גאווה וכבוד מביאים בהכרח לפגיעה בכתר. כעת, בדור אחרון לקראת הגאולה, כולנו צריכים להיות מוכנים לביאת המשיח. תיקון הכתר הכרחי לפני גילוי המשיח. 

נא להירגע. ההיסטריה מפני ההידבקות בנגיף מוגזמת. יש בארץ חולים עם מחלות קשות ביותר שעשו עליה כמו אבולה מאפריקה וזיקה מברזיל ומדרום אמריקה. בישראל מתים, ע"פ נתוני משרד הבריאות, 13,500 איש בשנה מזיהומי בתי"ח העמידים לאנטיביוטיקה ואף אחד לא חושב שזאת מגיפה. לידיעתכם, ב- 11 השבועות הראשונים של 2020 נפטרו 1200 איש בישראל מדלקת ריאות מסיבות שונות.  כמו כל וירוס, הקורונה פוגע בכמה איברים שדורשים תיקון כמו ריאות (מייצגות צער), שלפוחית השתן (מייצגת אשמה), טחול (מחשבה חוזרת, חרדת נטישה, טראומה לא מעובדת) ומערכת הלימפה. במקרה של תקלת כתר מתוקן המוח ובעיקר גזע המוח. לכל אלה שאיבדו את חוש הטעם והריח בעת שחלו בקורונה – מקור התקלה בגזע המוח במקרה שלכם. ספציפית בעצב קרניאלי מספר 1. הנגיף עזר לתקנו. לקראת ימות המשיח חוזרים הכתרים שלנו להיות מתוקנים, ואפילו נוספים לנו כתרים של שמחה תמידית, שהמלאכים חבשו לנו במעמד מתן תורה, ונלקחו עקב חטא העגל. 
 

למה הנפגעים העיקריים מהמחלה הם זקנים ולא צעירים וילדים? כי זקנים מרגישים בצורה טבעית בודדים ומנותקים יותר מהחברה. הם פחות ניידים ופחות יוצאים מביתם. זה מחמיר במיוחד בחורף כשמזג האויר מקשה עליהם לצאת ולטייל ולפגוש מכרים.

כמו כל מחלה, וירוס הקורונה מחמיר מצב קיים כדי שהאדם יתעורר ויפשפש במעשיו ויתקן תיקון נשמתי, ובמקרה זה רגשות שליליים של צער ובדידות. אנשים שאובחנו עם המחלה לא בהכרח נדבקו ממישהו שנשא אותה. התגלו מקרים שלא באו במגע עם חולים. זוהי תופעה ידועה של קבלת תדר של מחלה שראיתי גם בקרב נשאי HIV ומנינגוקוקוס. אדם חולה בלי שתהיה לו דרך להידבק ולקבל את מחלה. במקרה של הקורונה קבלת הנגיף נעשית ,לדעתי, רק באמצעות תדר שהנשמה מזמינה כדי לתקן את עצמה. עובדה היא, שרוב המאובחנים עם וירוס הקורונה קיבלו את הנגיף בעודם בבית! אדם מקבל נגיף בבית, כי שם מרגיש עוד יותר בודד.

נשאלת השאלה: איך להמנע מהנגיף, ולמה פתאום הרבה אנשים חולים בבת אחת באותו וירוס שהפך למגיפה כלל עולמית?

ראשית, כדי להמנע מהנגיף, כדאי להיות תמיד בשמחה, להפגש או לשוחח עם חברים, לשאול בשלומם של שכנים קשישים ובודדים, להזמין מכרים ושכנים לסעודות שבת וכדומה. רצוי לשנן השכם והערב "אני מוקף אור ואהבה, אני מוקף באהובי". למען הסר ספק, בהיותי אזרחית שומרת חוק, יש למלא אחרי הוראות משרד הבריאות בעת הנוכחית.

שנית, המגיפה פרצה לא בגלל הטסים לסין ששבו לארצם, אלא כי כולם רואים ושומעים על כך בתקשורת, נלחצים מזה, ומפחדים עוד יותר להיות בודדים. התודעה של כלל האנושות חוטפת סטירה, כי הגענו למצב קיצוני של בדידות. מתקשרים בפייסבוק או בוואטסאפ אפילו עם חו"ל עם הרבה מאד חברים, אבל לרוב זה וירטואלי ואין פה חברות אמיתית. יש מגיפת בדידות אמיתית. בא וירוס הקורונה וכופה בידוד נוראי על אנשים שחלו בו ולזמן די ממושך. הוירוס כמו אומר: "ראו כמה מגעיל הבידוד וכמה נוראית הבדידות". זאת מראה לפרצופנו כחברה שרודפת אחרי הישגים חומריים. במהלך המרדף החומרני שכחנו את החשיבות של חברותיות. חבישת מסיכות, חליפות מיגון כמו חליפות אסטרונאוטים, אטימת פתחי האוורור לאויר "נגוע" בקורונה – כל אלה לא ימנעו תחלואה בקורונה, לדעתי. אפילו משרד הבריאות הבין שמסיכה לפנים אינה מונעת הידבקות. משרד הבריאות הגיע למסקנה מדהימה: רוה ב"נדבקים" חטפו קורונה בהיותם ב… ביתם. כלומר לא באיצטדיון או באולם הומה אדם. ובתרגום לעברית: מי שחש בודד ומסוגר בביתו צפוי יותר לפתח קורונה. 

לרבים יש תחושה שכבר היינו מתישהו בהיסטוריה בסיפור דומה. חלק נזכרים במשטר הנאצי. לי זה מזכיר את מגדל בבל. כל הארץ שפה אחת ודברים אחדים. מי שלא מיישר קו נשלל רשיונו לעבוד כרופא או מפוטר. כולם חושבים אותו דבר. אסור לחשוב אחרת, כי זו כפירה בעיקר של דת השקר שמאלילה לדרגת עגל הזהב קביעות מופרכות ומשוללות יסוד מדעי. פעם היה סרט של סדרת מלחמת הכוכבים ששמו "אנחנו הבורג".
 The Queen defined herself as: "I am the beginning, the end, the one who is many. I am the Borg."

מפקד ספינת החלל רואה שאכן בעתיד כל האנושות על כדור הארץ  עתידה להיות "בורג". אנחנו צעד אחד מלהגיע לשם- אחדות שקרית של תמימות דעים שבסיסה שקר מוחלט והפחדות. בורא עולם מנהל את עולמו בצדק וכל זה קורה כדי שנתעורר כולנו. חידקים וגם וירוסים באו לעזור לנו (פוגעים פגיעה מסוימת מתוך כוונה להציל מאסון חמור יותר כמו בורליה שבאה להציל לרוב מפיצוץ כיס מרה עקב חסימה כמו אבן בדרכי מרה). לעולם אינני מטפלת בסימפטום אלא בשורש המחלה, ואז נעלם הגורם המזהם מהגוף כי אין בו צורך! "מה רבו מעשייך ה', כולם בחכמה עשית, מלאה הארץ קניינך". מתי השקר יגמר? אינני יודעת, אך ככל שהוא גדל סופו קרוב יותר מאי פעם והאמת תתגלה לעין הכל. "ומלאה הארץ דעה את ה' כמים לים מכסים". 

עם ישראל היקר, ואני מקווה שגם כל הנלווים עלינו כולל עובדים זרים מאפריקה, אין לכם מה לחשוש מהנגיף. אולי הנגיף פוגע קשות רק בגויים מחוץ לתחומי ארץ ישראל. היהודים בישראל שאובחנו כ"חולים" בקורונה ונפטרו ממנה- צר לי על כך. כנראה שכולם סבלו ממחלות רקע (גם טיפולי פוריות גורמים למחלות קשות), וכמו כן, ראו שוב בפיסקה השלישית כמה גדולים הסיכויים למות מזיהומי בית חולים נרכשים, בעוד מהימנות האבחון של קורונה מוטלת בספק.  חדשות ערוץ 13: פליטת פה שנקלטה בטעות בשידור חי – משה בר סימן טוב מגלה לפרופ' סיגל סדצקי שרמת האמינות של הבדיקות לקורונה היא 70 אחוז. הילה אלרואי : משיחות עם בכירים במשרד האמינות של הבדיקות 50 אחוז… כמו ההסתברות של הטלת מטבע. לדברי פרופסור איתמר גרוטו , רק אחת מתוך 10 בדיקות חיוביות לקורונה היא נכונה. והשאר? 9 שקריות/שגויות (False Positive). אתם הבנתם את זה?

כמאמר המשורר "עברנו את פרעה, נעבור גם את זה". זוכרים את נגיף הסארס? זהו נגיף ממשפחת הקורונה. החל להופיע במחוז גואנגדונג בסין בנובמבר 2002. ב- 2013 דווח ארגון הבריאות העולמי כי התפרצות של נגיף דמוי סארס התרחשה באזור המזרח התיכון, צרפת, הולנד וגרמניה. נחשו מה קרה לנו? כלום. ההיסטוריה חוזרת וגם נגיף הקורונה הנוכחי אינו צריך להוות איום על מדינת ישראל. בהזדמנות זאת נאחל רפואה שלמה ומהירה לכל העמים כולל לאירנים, שיתעוררו ויתקנו גם הם את נשמותיהם.

אז מה יהיה עכשיו? פחות טיסות, פחות נופש בחו"ל, פחות הזמנות של מוצרים מחו"ל באינטרנט. קריסה כלכלית של חברות רבות ואולי גם של מדינות. עם ישראל בארצו ולא יכול לצאת לחו"ל. זרם העליה לארץ רק יתגבר. ככה שעוד מעט רוב העם יהיה כאן ולא בחו"ל, מה שיגרום למשיח להתגלות. תיירות הפנים שלנו תגיע לשיא של כל הזמנים בעוד חברות התעופה ברחבי העולם קורסות. תגבר הגנת הסביבה עקב הפחתה דרסטית בזיהומי אויר, קרקע ומים, והפחתה בכמות האשפה שמייצרת האנושות. בארץ תהיה פריחה מחודשת של תעשיות כמו טקסטיל כולל עיצוב אופנה, ייצור מוצרים כמו זכוכית ורהיטים, ואפילו כריית מתכות כמו נחושת פה בארץ, כי לא יהיו חלופות זולות בחו"ל. ימות משיח כבר פה. לכן, כל עולם החומר ייהפך לפחות חשוב. הרבה פחות חשוב. זיכרו – הכל לטובה. מי שהוצאו לחל"ת – זה זמן טוב להתחבר לייעוד הנשמתי שלכם. להפוך להיות מה שתמיד רציתם להיות. מטפלים, אומנים ויוצרים בתחומים שונים, וכל מה שהאנושות תצטרך בעידן שאחרי הקורונה. 

כולנו נבחנים כרגע במבחן לא קל של אמונה. האם תאמינו בתרבות השקר החומרית או בבורא עולם? כולנו נתונים במתקפה תודעתית הכוללת שלילת זכויות אזרח הבסיסיות ביותר כמו חופש התנועה והמסחר. מטרת המתקפה לגרום לכולנו לסגוד לעגל הזהב של החומריות. מי שיסכים לקבל את הזריקה הנסיונית למטרת הרשאה להכנס לכל מיני מוסדות ובתי עסק כמו קניונים, מקומות עבודה, בתי מלון, מסעדות דומה לסוגד לעגל הזהב החומרי. כשיראו שרבים העובדים המסרבים להשתתף בניסוי הזריקה הזאת ירדו מהעץ הגבוה של ההגבלות עליהם, כולל איומי פיטורים. 

חיזקו ואימצו, אל תיראו ואל תחתו. ה' עמכם גיבורי החייל. תהיו בריאים ושמחים.

צילום תמונה מגינת הקליניקה הקסומה: סיגי גולן-נחמני

כתיבת תגובה

אנחנו לא נשתף את כתובת המייל שלך עם אחרים. שדות חובה מסומנים *

שלח

 

גב, ברכיים, לחץ דם, מע' השתן והמין

זיהום בשתן

א' הגיע אלי מת"א עם מצוקה וסבל של צריבה בשתן מזה כמה שנים. במהלך שנים אלה ניסה לפתור את הבעיה בדרכים שונות כולל בחוץ לארץ,

קראו עוד »
ריפוי ואורח חיים בריא

מה מותר לאכול לרוב מטופלי

הלחמים שמרשה לחולי צליאק ולמי שזמנית אסור להם גלוטן הם רק 4 סוגי לחמים: "לחם כוסמת ירוקה" של "אנשי הלחם" מקיבוץ מורן, לחם כוסמת ירוקה

קראו עוד »