טוקסופלסמה גונדי

רוצים להפטר במהירות ובקלות מהטפיל טוקסופלסמה גונדי (טוקסופלזמוזיס)? טפיל זה עושה שמות בגוף האדם: מחשבות בעייתיות כמו דיכאון וחרדה, בעיות לימפה כמו בלוטות לימפה מוגדלות, טחול ו/או כבד מוגדלים, פגיעות בעיניים ובמערכת העצבים, מחלות לב ונשימה, התנהגויות סיכון עד כדי אובדנות (חשיבה אובדנית, אדם שמהרהר בהתאבדות). במצב מתקדם המחלה עלולה לגרום לדלקת קרום המוח. מי שאינו רוצה לטפל בטפיל ולהסירו מגופו עלול להקלע למצבים מסכני חיים ומקרבנים עד שיבין את השיעור שלו. זהו שיעור לא פשוט בכלל. מי שמשמש פונדקאי לטפיל הזה כאילו נותן שליטה על מוחו לטפיל. כמו בסרט "להיות ג'ון מלקוביץ'" שם משתלט אדם אחר על גופו של ג'ון מלקוביץ' והופך אותו משחקן מוערך למפעיל מריונטות (תיאטרון בובות). הטפיל מסוכן במיוחד לנשים בהריון, לחולים שמערכת החיסון שלהם חלשה,  ולחולי סרטן המקבלים כימותרפיה.

כשליש מתושבי העולם נושאים את הטפיל. יש מחקרים שקושרים בין טוקסופלסמה לתאונות דרכים, ויתכן שהטפיל הוא הגורם למאות אלפי מקרי מוות על הכבישים בשנה. אם עברתם בתקופה האחרונה הרבה מקרים שבהם הייתם קורבן לתקיפה, לפגיעה ברכב שלכם, או חוויתם סבל לא מובן מצד אנשים סביבכם- יתכן שיש לכם טוקסופלסמה גונדי.  אפשר לגלות אותו בבדיקת דם ואפשר לבוא לקליניקה שלי לצורך אבחון וטיפול.

לאדם קורבני יש הרבה מרירות על מצבו. התוצאה היא בעיית כיס מרה מתמשכת. כשיש פגיעה קשה ומסוכנת בכיס מרה או בדרכי מרה עלולים להגיע טפילים כדי לעזור לגוף, אבל המחיר שהם גובים גבוה מאד. טפילים וחידקים כמו בורליה, לישמניאזיס (עקיצת זבוב החול), טוקסופלסמה גונדי, מחלת שריטת החתול, שיגלה, ליסטריה, בלסטוציסטיס, סלמונלה ומלריה – ברובם פוגעים בכבד ובטחול ובעוד איברים בצורה קשה, אבל מצילים כיס מרה או דרכי מרה מהתפוצצות, וכן מבעיות בכבד ובתוספתן. ברובם גורמים שילשולים, הקאות או בחילות, עייפות ופגיעה קשה בלימפה. ככלל אדם קורבני כל הזמן סובל מהערכה עצמית נמוכה ומריבוי טפילים בגופו, ומטפילים אנושיים שמנצלים אותו כל עוד הוא חי.

השיטה לריפוי טוקסופלזמוזיס מאד פשוטה. זהו פטנט שגיליתי שפועל בעוצמה רבה, כי השום מעביר את התדר למים והורג את הטפיל ביחד עם שינוי מחשבתי שחייב להתרחש– ויתור על קורבניות. זוהי החלפת זהות של ממש. על האדם להבין שהוא האחראי הבלעדי על גורלו ועל השיעור שהוא מקבל. רק כך הוא יצא בצורה סופית ממצבו הקורבני, המושך אליו אינספור מצבים בהם הוא נראה כמו הקורבן.

קלפו כל יום שן שום אחת ושימו בבקבוק מים גדול. מלאו במי שתיה ושתו כל היום. נגמרו המים באמצע היום? מלאו כמה שתרצו והשאירו את שן השום בתחתית הבקבוק.

בלילה שטפו היטב את הבקבוק עם חומר לניקוי כלים ושימו הפוך לייבוש. בבוקר שימו שן שום חדשה ומים וככה חוזר הפטנט על עצמו למשך שבוע שלם. אחרי שבוע אין יותר טוקסופסמה בגוף (אם עשיתם גם שינוי מחשבתי!).

מי שאינו רוצה לשתות מים בטעם שום ליום שלם יכול לקנות 3 ראשי שום טרי בסביבות חג הפסח ולהוציא מכל גבעול 3 שיני שום קטנטנות כמעט בלי ניראות. כל לילה בולעים שן אחת למשך שבוע.

 

בהצלחה ורפואה שלמה ומהירה.

כתיבת תגובה

אנחנו לא נשתף את כתובת המייל שלך עם אחרים. שדות חובה מסומנים *

שלח