טריקים לריפוי מהיר

כל העצות המופיעות כאן אינן תחליף לייעוץ רופא.

 1. קנדידה וטפילים אחרים כולל סטרפטוקוקוס ודלקת ריאות – לשים שן שום קלופה ועלה דפנה בכוס/בכד מים ולשתות למשך יממה את המים. מי שסובל מזיהומים בלי סוף יברר רגישות למזון כמו חיטה (אין לרפואה הקונבנציונלית יכולת לעשות בירור כזה) או לגלוטן (בדיקת דם לצליאק אינה מדויקת ב- 100%), וינקה מקורות עובש בבית, ברכב, בעבודה. תיתכן בעיה קשה של זיהום במים כמו פילטרים שלמרות שהוחלפו בזמן אוגרים עובשים וזיהומים. אנשים מצאו תולעים חיות בפילטר כד מסוים ועובשים בסננים מאד נפוצים בשימוש בישראל גם חודש אחרי החלפת סנן. לכן צריך אחת לשבוע (בקיץ) או לשבועיים (בחורף) לנקות סנן בחומץ סינתטי או באלכוהול. עד להגעה לטיפול ולבירור האם המים טובים לשתיה כדאי לעבור לשתיית מי ברז מורתחים ומקוררים לטמפרטורת החדר. כמו כן יש להמנע משמרים, פטריות, טופו וחומץ מכל סוג למעט חומץ סינתטי.
 2. בעיות במעיים– לשים חתיכת חרוב במים ולשתות למשך יממה את המים. רצוי להימנע לשבוע מגלוטן. מיותר לציין, שאין לצרוך חלב פרה בשום צורה וגם לא פטריות ושמרים כולל תוצריהם (חומץ לא סינתטי, טופו וכדומה). לבעיית גזים – חליטת זרעי שומר או קמומיל (בבונג). זהירות – הקמומיל מרדים.
 3.  שעורה בעין– גרעין של דובדבן במים למשך הלילה. לשתות את המים בבוקר והשעורה נעלמת. מצריך טיפול בכיס המרה כדי שהבעיה לא תחזור.
 4. גרד נוראי בעור ו/או בעיית נשימה- לבדוק מקורות עובש בבית ובמיוחד במכונת הכביסה. להפסיק להשתמש בבשמים ובמרכך כביסה. לעבור לאבקת כביסה אחרת או להתייעץ בטיפול מה מתאים לכם.
 5. דלקת עיניים עקב אלרגיה- לבדוק מקורות עובש בבית ובמיוחד פלפלים חריפים, בצל, שום ומוצרים חריפים שאולי התקלקלו כמו סחוג.
 6. הולכים לבקר חולה עם מחלה מידבקת או סתם ביקור בבית חולים אפילו של יולדת? קודם שננו "אני חלק אלוק ממעל. תודה על הנשמה הגדולה שנתת בי", וכך תוכלו להמנע בע"ה מהידבקות בזיהומי בתי חולים.
 7. כאב ו/או נפיחות בברך או במרפק? לעטוף בעלה כרוב בלילה ולקום בבוקר כמעט כמו חדשים.
 8. כאבי שיניים? לא לרוץ לעקור או לעשות טיפול שורש. כל שן מייצגת כמה איברים והיא רק השליח שמראה לכם מה לתקן. קבלו קודם עצה מה לתקן ברמה הנפשית ואולי עד למחרת לא יכאב כלום.
 9. חשש להתקף לב? להתחיל להשתעל בכל הכוח (שיעול חזק יכול להציל במקרה כזה) ולנשוך חזק את זרת שמאל. זה עוזר לפתוח מרידיאן של לב. למי שאינו סוכרתי מומלץ לאכול מעט ריבת אתרוגים.
 10. כיבים (אפתות) בפה? להוריד לגמרי מהתפריט גלוטן לשבוע, להמנע מפטריות ומשמרים ותוצריהם. לנקות מקורות עובש. כיבים חוזרים עלולים להעיד על וירוס מקבוצת ההרפס. מייצג חרדת נטישה. נושכים את השפה או במקום אחר בחלל הפה שוב ושוב ואח"כ מתפתח האזור הפצוע לכיב? כראה שאתם סובלים מוירוס מקבוצת ההרפס. עוד גורם משמעותי לכיבים הוא אלרגיה ל: אגוזים, שקדים, שומשום, בוטנים, קקאו, קפה ועוד סוגי אגוזים. המכנה המשותף לכולם הוא קילוף קליפה בלתי אכילה. כלומר צריך להתאמץ כדי לאוכלם. לרוב כשיש רגישות לאחד מהם יש רגישות לכל הפרטים בקבוצה! מתי מופיעה האלרגיה? כמעט תמיד על רקע של תחושת התשה הפוגעת בלבלב והרמת ידיים מול אתגרי החיים. יש לשנן: “אני מתמודד עם אתגרי חי בקלות, באהבה ובשמחה” ויתכן שהאלרגיה פשוט תיעלם.
 11. בעיות ריאה? לאכול תפוזון סיני. אפשר רק את הקליפה. אפשר ריבת תפוזון. מי שלא אוהב יכול לשים תפוזון בכוס מים ולשתות את המים עם תדר הריפוי של התפוזון.
 12. הרעלה משמרים או פטריות או עובשים ואפילו הרעלת מתכות? דברו איתי כדי שאעזור לכם מרחוק (הוצאת כל המתכות מיידית). במקום טיפול מרחוק,  כעזרה ראשונה, קחו כוזברה ותלעסו כמה גבעולים עם עלים. בהרעלה של טפילים כדאי גם לשים שן שום קלופה ועלה דפנה בכוס/בכד מים ולשתות למשך יממה את המים.
 13. לבעיות כיס מרה ודרכי מרה איכלו צלפים מוחמצים. מה שמוכרים בסופר אלה ניצנים של פרחי צלף כבושים בצנצנות זכוכית. אני מחמיצה ענבות (פירות הצלף) גדולות. מי שמגיע לטיפול אצלי ויש לו בעיית מרה מקבל לאכול בבית צלף כזה בתור תרופה.
 14. כאבי גב או ברכיים? רוב הסיכויים שיש בעיית כליות. שמים 2 שעועיות כליה בכד מים ושותים למשך יום שלם את המים.
 15. בעיות קיבה? שימרו זרעי חבוש. יבשו ובעת הצורך בילעו כמו כדור זרע חבוש או אכלו חבושים מבושלים כדי לתקן את הקיבה.
 16. קשה לכם להתפלל בבוקר? מרגישים חסומים? אתם בבעיה רצינית של כתר! שימרו על כתרי הרימונים שלמים! יבשו אותם והשתמשו בהם לתיקון צ'אקרת הכתר– שמים לשניה בכוס מים ושותים את המים.

כתיבת תגובה

אנחנו לא נשתף את כתובת המייל שלך עם אחרים. שדות חובה מסומנים *

שלח

 

טיפים

נזקי שמרים, פטריות ועובשים

פטריה איננה צמח. לפי ויקיפדיה: "הפטריות אינן צמחים ואינן בעלי חיים, אלא ממלכה טקסונומית בפני עצמה הנבדלת מאחרות בתכונות ניכרות רבות". לידיעת הטבעונים- דעו כי

קראו עוד »
ריפוי ואורח חיים בריא

הרעלת מתכות

הטיפ הזה עשוי להציל חיים. שתפו אותו! מה עושה הרעלת מתכות? נזקים לכל הגוף. המוח נפגע מכך בצורה קשה. עד כדי מחלות נפש ממש! ראו

קראו עוד »