למה אסור להוריד פלולות

אל תורידו פלולות רק כי הן מפריעות לכם מבחינה אסתטית! הפלולה, ובעברית שומה או תבלול בעור,  היא אזעקה שבאה להתריע על תקלה פנימית באיבר או על תקלה במרידיאן שהוא הנתיב האנרגטי של איבר ברפואה הסינית. אם מתקנים את הבעיה מהשורש- למחרת הפלולה נעלמת. נושרת מאליה בלי להשאיר שום צלקת. אותו דבר קורה עם בעיות עור אחרות. פעם הגיעה לטיפול אשה עם כתם לידה ענקי ובצבע אדום-חום כהה על שוק ימין, עקב תקלה במרידיאן שלפוחית השתן (בדידות). טיפלתי בה. כעבור שנה התקשרה להודות לי שהיא מצאה זוגיות כלבבה וגם דיווחה שכתם הלידה התבהר מאד.

יש המגיעים אלי לטיפול עם צלקות מכוערות עקב הסרת פלולות או נגעי עור אחרים. הצלקות נראות רע יותר מאשר הפלולה שהוסרה, ולחלק צמחה פלולה גדולה יותר לאחר הסרה/צריבה בחנקן נוזלי!

אל תהרגו את השליח שמגיע עם בשורה רעה- הפלולה כמו כל נגע או בעיה אחרת, היא רק אזעקה שמעידה על תקלה בגוף. במקום לנסות לפענח את התקלה, רוב האנשים ממהרים להשתיק את האזעקה של הגוף. אבל לרוב הגוף לא ישתוק אלא יביע אזעקה גדולה יותר.

למען הסר ספק, אין המדובר בגידולים סרטניים.

תהיו בריאים ושמחים.

כתיבת תגובה

אנחנו לא נשתף את כתובת המייל שלך עם אחרים. שדות חובה מסומנים *

שלח

 

גב, ברכיים, לחץ דם, מע' השתן והמין

זיהום בשתן

א' הגיע אלי מת"א עם מצוקה וסבל של צריבה בשתן מזה כמה שנים. במהלך שנים אלה ניסה לפתור את הבעיה בדרכים שונות כולל בחוץ לארץ,

קראו עוד »
ריפוי ואורח חיים בריא

מה מותר לאכול לרוב מטופלי

הלחמים שמרשה לחולי צליאק ולמי שזמנית אסור להם גלוטן הם רק 4 סוגי לחמים: "לחם כוסמת ירוקה" של "אנשי הלחם" מקיבוץ מורן, לחם כוסמת ירוקה

קראו עוד »