למה חייבים כיריים גז?

בא לכם להתפנק בכיריים חדשות? המלצתי היא בשום אופן לא כיריים חשמליות או אינדוקציה (לדעתי, עוד יותר גרועות מכיריים חשמליות) שפולטות המון קרינה. חוץ מקרינה אתם עלולים לפגוע בטחול ובמערכת העיכול יחד איתו. ‎‏גופנו זקוק לתבשילים שבושלו על אש. בבישול על כיריים גז מתקבל מזון בתדר שונה מאשר חשמל. מחוסר ברירה אם פה ושם מבשלים על פלטה חשמלית, למשל, בצימרים, אז לא נורא. לענין הניקיון- אל תילחצו. יש כיריים גז שהבסיס שלהן זכוכית והחצובות וראשי הגז המתכתיים מתנקים בקלות רבה.

לדעתי, הכי גרוע זה לבשל או לחמם במיקרוגל. מיקרוגל הוא מכשיר חשמלי מסוכן. קורן מאד מעצם היותו מחובר לחשמל, גם ללא הפעלה, בגלל השנאי שבתוכו (50 מיליגאוס). בעת הפעלתו המיקרוגל עושה כמה דברים לא נחמדים. הורס את המזון, כלומר משנה אותו עד כדי כך שהגוף לא מזהה אח”כ ויטמינים ומינרלים ונפטר מהם, מסרטן, והתדר שלו גורם לנו נזקים. התדר הנפלט בעת שהוא מופעל מזיק מאד למוחנו ולגופנו גם במרחק של כמה מטרים.

כמה מתלמידי בבתי ספר לסיעוד (אחים ואחיות) סיפרו לי שבברית המועצות בדקו מיקרוגלים בראשית הפצתם, והחליטו שלא להרשות הכנסתם לתחומי מדינות חבר העמים, עקב הנזק הבריאותי שהם גורמים.

תהיו בריאים. צפו בסרטון – מי שממהר יכול לצפות בסרטון המרתק החל מדקה 11:00. היא מסבירה איך אנו מתחזקים מוח מפותח וגדול ומלא בנוירונים בלי לאכול 9 שעות ביום כדי להזין אותו.

הפוסט הבא
הפוסט הקודם

כתיבת תגובה

אנחנו לא נשתף את כתובת המייל שלך עם אחרים. שדות חובה מסומנים *

שלח