למה לא לצאת לחו"ל?

במילה אחת: ככה.

בכמה מילים: לא מתאים לעם ישראל בתקופה הנוכחית. זה זמן טוב להיפרד (בלב) מאירופה בתצורתה הנוכחית ומעוד כמה ארצות.

זוגות שיוצאים לחו"ל בירח הדבש – בהצלחה לכם. זו שיטה קלה ביותר להתגרש. כשאין שכינה יש יותר מריבות.

מי שמרגיש שחייב "להתאוורר" באווירת חו"ל שיסע ל: נצרת, עכו, ג'יסר א- זרקא, אילת, הגליל העליון ורמת הגולן , פקיעין, מכתש רמון. זה שינוי אווירה מספיק ולרוב גם זול יותר. אני, תודה לאל, תמיד מוצאת מקומות הכי זולים ושווים בארץ לנפוש בם!

לגבי ביקור בתי"ס במחנות השמדה בפולין – מוזמנים לקרוא טור שלי בנושא: מי צריך מסעות לפולין. בעיני, זהו מעשה חמור מאין כמותו של קירבון מרצון של הדור השלישי או הרביעי אחרי שהנאצים קירבנו את דור הסבים. מעשה בזבזני וחסר כל קשר לחינוך, שכן לחנך בנושא השואה ניתן בעשירית מחיר ביד ושם ובעוד מוסדות בישראל, ואת הכסף שהולך לפולנים יכולנו לתת לניצולי שואה שמתקשים לשלם עבור תרופותיהם.

מטופלים שבכוונתם לצאת לקניונים בוורשה- בהצלחה עם הקניות. אם בחרתם לסייר במחנות ריכוז והשמדה- "היו שלום ותודה על הדגים" (כמו שכתב דגלס אדמס המנוח בספרו "מדריך הטרמפיסט לגלקסיה"). אין טעם שתגיעו לטיפול. לא יתכן שאני אתאמץ לעזור לכם לתקן את הריאות ואתם תהרסו אותן במחי ביקור אחד.

סרטון קצר מסביר מה עמדת הרב עובדיה יוסף זצ"ל לגבי נסיעה לקברו של רבי נחמן באומן- כדאי לצפות עד הסוף.

עצם ההגעה למדינה הטמאה הזאת הנקראת אוקראינה היא בעייתית. בכל פעם אני מופתעת מחדש מכמות הזיהומים המסוכנים שאיתם חוזרים מטופלי ששהו אפילו לילה אחד באוקראינה (וגם בארצות אחרות). זה עוד לפני שדיברנו על טומאת הקברים, ועל כך שפולחן קברי מתים הוא זר לתורת ישראל. זו הסיבה לכך שלא נודע מקום קבורתו של משה. מי שמשתוקק ללכת לקברות צדיקים שלדרגתם איש אינו יכול להגיע,  ולהתפלל שבזכות מעלותיהם ייעשה לו נס או ה' יעזור לו עוד יותר, יגש לבית העלמין הצבאי הקרוב למקום מגוריו. כל מי שמסר נפשו על קידוש השם הוא צדיק גדול.

צפו בסרטון בו הרבי מלובביץ' זצ"ל פוסק שאסור ליהודי לצאת מא"י.

בתמונה: הנוף הנשקף מפסגת הגלבוע (כתף שאול). צילום תמונה: סיגי גולן-נחמני.

כתיבת תגובה

אנחנו לא נשתף את כתובת המייל שלך עם אחרים. שדות חובה מסומנים *

שלח

 

גב, ברכיים, לחץ דם, מע' השתן והמין

זיהום בשתן

א' הגיע אלי מת"א עם מצוקה וסבל של צריבה בשתן מזה כמה שנים. במהלך שנים אלה ניסה לפתור את הבעיה בדרכים שונות כולל בחוץ לארץ,

קראו עוד »
ריפוי ואורח חיים בריא

מה מותר לאכול לרוב מטופלי

הלחמים שמרשה לחולי צליאק ולמי שזמנית אסור להם גלוטן הם רק 4 סוגי לחמים: "לחם כוסמת ירוקה" של "אנשי הלחם" מקיבוץ מורן, לחם כוסמת ירוקה

קראו עוד »