מהות הסרטן

הידעתם? פעם לא אמרו את המילה סרטן אלא "המחלה ההיא". היום נוצר רושם כאילו כמעט לכולם היה או יהיה מתישהו סרטן, חס וחלילה. נראה כי היחס בעתיד הקרוב צפוי להיות אדם חולה בסרטן על כל שלושה בריאים. למה? כי בתקופתנו אנו עדים לריבוי מטריד של מקרי סרטן אפילו בקרב ילדים ותינוקות, בין היתר בעקבות זיהום הסביבה ועוצמות הקרינה שסביבנו. עמותת "אחת מתשע" הוקמה כשחשבו שאחת מתוך תשע נשים תחלה בסרטן השד. הצחקתם את ד"ר אריה אבני, שטוען בצדק, שכבר מזמן ההסתברות היא אחת לשמונה ואף פחות. בימינו נשים בנות 20 מאובחנות כחולות בסרטן השד. אפילו גברים מאובחנים כחולים בסרטן השד! לצערי, אני רואה בקליניקה שלי שבעיות של כליות, ריאות, כבד ומעי גס יש לכולם. בעיות בבלוטת התריס– השכיחות היא ברמת מגיפה לנשים. אז מתי בעיה מתפתחת לסרטן? כשמתעלמים ממנה שוב ושוב.

האנושות הכריזה על מלחמה שגויה – מלחמה בסרטן, ומקצה לטובת המלחמה משאבים אדירים. הבעיה היא שרפואה קונבנציונלית נלחמת בסימפטומים במקום להבינם. הסימפטומים הם רק השליח שמעביר את המסר. הם האזעקה של הגוף שקורא לנו להתעורר ולתקן מה שלקוי בנפש. סרטן הוא אזעקה חמורה של האיבר בו הופיע כי נחלש עד מאד. התאים מתרבים במצב של סכנה לאיבר.

בבית החולים מוציאים את הגידול או כורתים איבר לחולה סרטן וחושבים שככה נעלם הסרטן. סרטן הוא מצב נפשי שמתבטא בצורה גופנית. לכן, אם מוציאים את האיבר שנגוע בסרטן, המחלה תמצא חלון להכנס דרכו שוב רק בצורה חמורה יותר. לדוגמה: אדם גילה שיש לו סרטן בערמונית. כרתו אותה. הסרטן הגיע לשלפוחית. כרתו אותה. ואז נפגעה כליה שמאל. כרתו אותה. הבאה בתור היא כמובן כליה ימנית ואחריה לרוב נפגעות הריאות.  כך קורה, לעיתים, שהדרך לבית העלמין הופכת לקצרה יותר בעזרתם האדיבה של כירורגים, שבטח התכוונו לטוב, אך לא הבינו מה המטופל צריך לתקן ברמה הנפשית.

בדומה לכך, כיס מרה– חיוני מאין כמוהו למרות שניתן לחיות בלעדיו. אותו דבר טחול, וושט, קיבה, מעי גס וכל מיני איברים שרופאים כורתים בלי לחשוב מה ההשלכות של הכריתה. תהיו בריאים ולפני ניתוח תתייעצו עם מישהו שמבין למה הופיע המחלה. מה המסר שלה. סרטן שחזר כמו איגרת שלא נקראה (כמו חלום שחוזר על עצמו ואינו נפתר) – הוא חוזר על המסר עד שהחולה יבין. האיבר החולה הוא רק השליח שמביא את הבשורה מה לתקן. אל תכרתו את השליח!

לכן קל כל כך להשלים את הסידרה הבאה: דלקת גרון, דלקת גרון, דלקת גרון, דלקת גרון, דלקת גרון, דלקת גרון, דלקת גרון, דלקת גרון קשה, דלקת גרון חמורה, דלקת גרון חמורה מאד… סרטן הגרון, גידול ממאיר בגרון בשלב 4 כולל גרורות.

אין ספק שגוף ונפש הם דבר אחד בלתי ניתן להפרדה – ככה הצלחתי עד היום לרפא סרטן. בעיקר באמצעות ההסבר מה לתקן ברמה הנפשית. במהלך הטיפול בקליניקה שלי מוסבר לחולה למה באה המחלה ומה עליו לתקן כדי שתעזוב. ככל שהגידול גדול יותר ומסוכן יותר כך הריפוי מהיר יותר. גידול בגודל תפוז על הריאה הימנית יכול להיעלם כבר בטיפול ראשון כשהמטופל מבין שעליו להפסיק להצטער על אחרים כמו, למשל, בת רווקה מבוגרת שאינה מתחתנת או בן זוג שחולה מאד.  גרורות כולל במוח נעלמות בדרך כלל אחרי טיפול רביעי עד חמישי. בתהליך הטיפולי מעורבים צמחי מרפא בכמות קטנה וגם תזונה מחזקת. בחלק מהמקרים המטופל מרגיש שהגידול עוזב את גופו בעזרת ביו-אנרגיה כמו שהסברתי למטופלי:  "בחסות בורא עולם, המביא לך בהשגחה פרטית את הטכנולוגיה החדשנית של ניתוח ללא חתכים, ללא כאבים וללא הרדמה!".

למחלת הסרטן טרם מצאו תרופה שמצליחה תמיד. אם ימצאו- המחלה תתפרץ בצורה חמורה יותר ובצורה שטרם הכרנו. זה המקום לאחל בהצלחה לאנושות שרוצה להמשיך עם הנתק בין גוף ונפש.

להלן כמה עצות שימושיות:

1. נסו לסלוח למי שאתם כועסים עליו או שגרם לכם צער. יתכן שהסרטן הוא תוצאה של אדם סר ורוטן (לפי אילנה רוגל) ויש מי שטוען שסרטן גורם לאדם להסיר טינה, כלומר לוותר על כעסיו.

2. "לא בשמיים היא"- אין תרופות קסם. כל מה שבא מהמזרח הרחוק מתאים לאנשי המזרח הרחוק ולא ההכרח לישראלים. דוגמה קלאסית – ספירולינה. אסרתי שימוש בה לכל מטופלי משום שאינה מתאימה. סרטן הוא מחלה שמקורה בנפש. צמח מרפא יכול לסייע אך לא לרפא את החולה מהשורש, כך שהסרטן לא יחזור.

3. רימון (בעונה) – לאכול כל יום רימון שלם. מי שקשה לו יסחט מיץ מרימון שלם וישתה. רימון מועיל מאד לריפוי כבד (מייצג כעס). כל חולי הסרטן בהם טיפלתי עד היום סבלו גם מבעיות כבד.

4. שום בהחלט יכולים להועיל לטיפול בסרטן.  ישנן עדויות לעוצמת הריפוי של דלקות ושל סרטן מסוגים מסויימים ע"י שום. שימו שן שום מקולפת מדי יום בכד או בבקבוק מים  ושתו לאורך היום מים בטעם שום אבל עם סגולות ריפוי מוכחות. 14 סוגי סרטן נרפאו באמצעות צריכת שום!

5. תאי סרטן ניזונים מגלוקוז בלבד. לכן יש לצמצם אכילת סוכר (אין לצמצם צריכת פירות וירקות). בנוסף, תאי סרטן שורפים גלוקוז ללא חמצן – זוהי תופעת ורבורג. כנראה שהם עושים זאת מחוסר ברירה, כי זהו תהליך שריפה פחות יעיל משריפת סוכר עם חמצן בתאים הנורמליים/הבריאים. לכן יש להגדיל את כמות החמצן הנכנסת לגוף, למשל, באמצעות נשימה נכונה (דרך האף), יעילה יותר, עמוקה יותר. כדאי לצורך כך לתרגל שיעורי צ'יקונג. עוד אמצעי הוא בשתיית מים. ניתן להכניס להם יותר חמצן באמצעות מזיגה של המים הלוך ושוב מכוס לכוס לפחות 3 פעמים לפני לגימתם.

6. יש להמנע ממוצרי חלב פרה, מנס קפה (פוגע בכבד. מותר קפה שחור או אספרסו במידה מועטה) ומשימוש כלשהו במיקרוגל.

7. אל תשתמשו במסנני קרינה כי הם מסרטנים. במקום זאת, לכו עם כובע ושרוולים ארוכים בשעות של עומס חום.

8. אל תשתמשו במשקפי שמש. הם פוגעים בבלוטת האצטרובל וכנראה שגם בחילוף החומרים שלנו. ברור שאם אתם נוסעים בשקיעה מול הים והשמש בעיניכם מותר להשתמש לכמה דקות במשקפי שמש.

9. למען ה', הפסיקו חשיפה מסיבית של הגוף לקרינה. אם חייבים וויז ולא יודעים איך להשתמש במפות, בצעו חיפוש מחוץ לרכב (ברכב הקרינה מוחמרת), צלמו מסך וסעו לפי הצילום. אל תדברו בנייד למעט שיחות חירום קצרות. אל תפעילו כל הזמן נתונים לנייד (חץ עולה ויורד) אלא בשעת הצורך לכמה שניות כדי לצפות בתמונה בואטסאפ וכד'. כבו ויי.פיי. בנייד. כבו בלוטות' לנייד. לפעמים אני יושבת בהרצאה או בהופעה לצד גמלאים חביבים, ואני רואה שאצלם בנייד הכל דולק. מבקשת בנימוס לכבות וויי.פיי, בלוטות', נתונים לנייד לפחות למשך ההופעה והם לא מבינים מה זה עושה (הפרעות שינה, כאבי רוח, בחילה, סחרחורת וכו') ואיך מכבים או מדליקים את זה. הם המומים לשמוע שזה מזיק ומיד מכבים. בנוסף, כבו ראוטר אלחוטי לפחות בלילה ועדיף לבטלו כליל – הזמינו טכנאי להעברת כבלי תקשורת לחדרים בהם יש מחשב והתחברו בצורה קווית לאינטרנט. היפטרו מהטלפון האלחוטי הקורן והזמינו קו נייח כמו של פעם עם כבל שמחובר לשקע טלפון בקיר. סימפטומים כמו שינויים בקצב הלבחולשה ועייפותנדודי שינהכאבי ראש וסחרחורות כמו גם גידולי מוח וגידולים נוספים נגרמים פעמים רבות מקרינה. מי שנחשף לקרינה בעוצמות גבוהות כמו מיטה חשמלית או סדין חימום חשמלי שמחוברים לשקע בזמן השינה, הטענת טלפונים ניידים ואלחוטיים קרוב לגוף וכד' שלא יצפה לבריאות איתנה. חשיפה לקרינה יכולה לנבוע משהייה ממושכת בסמוך לשקע חשמלי או מתג גם כשאינם מופעלים. לכן יש להרחיק כיסאות ומיטות כחצי מטר לפחות ממקורות קרינה. יש לשמור על מרחק של מעל למטר ממקורות קורנים במיוחד כמו לוח חשמל ביתי.

10. זה איננו קורס להחזרה בתשובה. הגדילו את הכרת התודה שלכם לבורא עולם או לעולם (למי שאינו מאמין באלוקים). כן, גם על המחלה צריך להודות. זה יסייע לכם להקטין את רמות הפחד.

11. שוב, זה איננו קורס להחזרה בתשובה. ברכו על המים ועל המזון שלכם. הודו לאל או לעולם לפני כל אכילה ושתיה על השפע שיש בידיכם. אל תקבלו את מה שיש כמובן מאליו. הברכה מעלה את התדר ומשפרת את מצב המים והמזון.

12. שנו 8 שעות בלילה. הגוף מתקן את עצמו ומרפא את עצמו בעיקר בעת שינה. חילוף החומרים משתפר כשישנים שינה מספקת ומרעננת. הפרעות שינה ושינה בלתי מספקת עלולות לגרום נזקים חמורים לגוף כמו סוכרת. והכי חשוב- הנשמה נטענת במהלך שנת הלילה ישירות מבורא עולם.

13. מטעני משנה חשובים מאד לנשמתנו אלה הם החברים שלנו. חזקו וטפחו קשרי חברות. בעיני החברים שלנו אנחנו נזר הבריאה, הכי יפים, תמיד הכי חכמים, הכי צדיקים וטובים בעולם. היפגשו בפקודה עם חברים. לפחות שוחחו בטלפון (סימוס ווטאטסאפ אינם נחשבים). גם זו טעינה לשמוע "כפרה, מה שלומך? התגעגעתי אלייך". למה אתם מחכים? תרימו טלפון לחברים ותקבעו מחר להיפגש! תנו מחמאות לחברים שלכם על בסיס קבוע. החמיאו גם לאנשים זרים ברחוב. אני אומרת תודה לאנשים שגוררים את פח האשפה שלנו למשאית הזבל. 

14. הגדילו שמחה בחייכם. השאירו מאחור בעיות כמו דיכאון וחרדה.

 

 

 

 

תגובה אחת

כתיבת תגובה

אנחנו לא נשתף את כתובת המייל שלך עם אחרים. שדות חובה מסומנים *

שלח

 

גב, ברכיים, לחץ דם, מע' השתן והמין

זיהום בשתן

א' הגיע אלי מת"א עם מצוקה וסבל של צריבה בשתן מזה כמה שנים. במהלך שנים אלה ניסה לפתור את הבעיה בדרכים שונות כולל בחוץ לארץ,

קראו עוד »
ריפוי ואורח חיים בריא

מה מותר לאכול לרוב מטופלי

הלחמים שמרשה לחולי צליאק ולמי שזמנית אסור להם גלוטן הם רק 4 סוגי לחמים: "לחם כוסמת ירוקה" של "אנשי הלחם" מקיבוץ מורן, לחם כוסמת ירוקה

קראו עוד »