מה תכליתנו בעולם הזה?

שאלה של מטופל בן 50: “בשביל מה כל זה? בשביל מה העולם? בשביל מה לחיות? טוב, יש לי ילדים… אז אחיה למענם עד גיל 70″. אני עונה: “רגע, ואם היית רווק? חכה. יש פה עולם שנברא ב- 6 ימים. אבל הבריאה מתחדשת כל יום, וחלק ממנה זה אתה. לפי הפסוק “אשר ברא אלוהים לעשות” (בראשית ב’, 3)- האל ברא ואתה ממשיך בעשייה בעולם הזה. עשייה שהיא חלק מהמשכיות בריאת העולם. עליך להמשיך את עבודת האל בכל מה שאתה עושה בעולם הזה. מסרב להמשיך? בהצלחה בגלגולים הבאים! אם תמשיך וגם תתקן את נשמתך (לשם כך באת לעולם) לא תתגלגל שוב! באחריות!

באים לטיפולי אנשים צעירים שמסרבים לעבוד או לתרום משהו לחברה בה הם חיים. חלקם מתפרנסים מירושה או מקיצבה, אבל זה אינו מצדיק ישיבה בבית, ואני דוחקת בהם לעשות משהו מחוץ לבית אפילו בהתנדבות. אם לא יתרמו את תרומתם לחברה עלולה להופיע תקלה גדולה בהיפופיזה (בלוטת יותרת המוח) עקב חוסר רצון להתחבר לייעוד הנשמתי. תוצאות אפשריות לתקלה בהיפופיזה: הפרעה בשינה, שינויים הורמונליים מרחיקי לכת, בעיות קשות בבלוטת התריס וביותרת התריס, הפרעת עיכול, פגיעה קשה בכליות, בעיות פוריות, השמנה מוגזמת (תסמונת קושינג) ועוד. מי שמתקשה להתחבר לייעוד הנשמתי שלו ישים גלעין אבוקדו (מייצג מהות פנימית של הנשמה, לפי אילנה רוגל) מקולף מקליפתו החומה הדקיקה בתוך כוס מים וישתה את המים למשך 24 שעות (כשנגמר ממלאים במים שוב) וזה יעזור לו.

כשתבינו מה באתם לתקן בעולם הזה ומה לתרום לו  תזכו לשלוות נפש ושימחה אמיתית שנובעת מהכרה באחדות כל הברואים בצלם אלוקים. כשתבינו את זה ותרדו למכולת או לסופרמרקט שימחה גדולה תמלא את ליבכם, כי כל מי שתראו הוא אחיכם. שננו בכל יום: “אני חלק אלוק ממעל. בשבילי נברא העולם. תודה על הנשמה הגדולה שנתת בי”. ומצד שני, תמיד לזכור “אני עפר ואפר. מה אני ומה חיי”. כשתתחברו לייעוד הנשמתי הפרנסה תבוא בשפע ובקלות ובלי טירחה מיוחדת.

בהצלחה!

הפוסט הבא
הפוסט הקודם

כתיבת תגובה

אנחנו לא נשתף את כתובת המייל שלך עם אחרים. שדות חובה מסומנים *

שלח