משקע קריסטלי בשלפוחית השתן

כיצד תדע/י שיש לך משקע קריסטלי בשלפוחית השתן? קשה לאבחן לבד. אז הנה טיפ קל לביצוע. מאחר שכל מה שסביבנו מייצג את מצבנו אפשר לראות ברכב ובבית השתקפויות של גופנו. למשל, בעיה חוזרת במשאבת מים ברכב מצביעה על תקלה בשלפוחית השתן. בבית ניתן לראות את הייצוג הטוב ביותר לשלפוחית בניאגרה ובכל מה שמספק מים כמו ברזים, קומקומים וברי מים. כשיש במי מהם תקלה זה מעיד על תקלת שלפוחית אצלנו. למשל, נשברה זרבובית הקומקום (הצ'ופצ'יק של הקומקום…), או בר המים לפעמים נתקע ולא מוציא מים, או ממשיך להוציא מים רותחים אחרי שעצרנו אותו. ריח של עובש חוזר בניאגרה? כנראה שיש בה משקע קריסטלי, ובשלפוחית השתן של מישהו מבני הבית יש דלקות חוזרות. פתחו את מכסה הניאגרה. מי שיש לו בבית ניאגרה סמויה- מצער, אבל ניתן להתגבר על כך ולפתוח בכל זאת. אם יש משקע עם חול בתחתית זה מעיד על משקע קריסטלי בגופכם. נתקו את הניאגרה מהצינור המוביל לאסלה. רוקנו את החול ונקו את הניאגרה היטב מבפנים עם חומצה לניקוי שירותים שמסירה אבנית. לאחר הניקוי ניתן לחבר את הניאגרה בחזרה לצינור המוביל לאסלה. מכאן ואילך לא יהיה שוב ריח של עובש מהניאגרה.

עוד דבר שמסמל תקלת משקע קריסטלי בשלפוחית השתן הוא פס של עור מת שפתאום מופיע בתחתית האצבע הקטנה של הרגל.

ברמה הנפשית שלפוחית השתן מיצגת אשמה, פלישה לפרטיות, אספקטים של טוהר (אולי איני טהור מספיק?) ובדידות. אם מתקנים זאת ייעלם המשקע הקריסטלי בו ביום. אפשר להגיע לטיפול אצלי או אצל אחד מתלמידי ולרפא את הבעיה מהשורש. אבל אין קסמים פה- יש צורך בעבודה עצמית נפשית!

מנסיון טיפולי של 9 שנים ביכולתי להעיד על הקשר הדרמטי בין מצב השלפוחית (והכליות) לבין מצב העצמות. כשהשלפוחית לקויה יש ליקוי בעצמות עד כדי כאבים בעצמות ואוסטיאופרוזיס חמור. לתחושתי, יש ביכולתה של השלפוחית לספוג מחדש מינרלים חיוניים לבנין העצמות מתוך נוזל השתן, ואם היא פגומה בהכרח תתגלה תקלת עצמות.

בתקופה האחרונה כולנו נאלצים להתמודד עם בדידות במידה זו או אחרת עקב מצב הקורונה שנכפה עלינו. יש לקחת דברים בפרופורציה ולא ליפול לתחושת עצבות ובדידות, אלא להבין שכל זה זמני,  להתעודד, ולהרגיש מחוברים מאי פעם לעם שלנו. "כולנו ריקמה אנושית אחת חיה" כמאמר השיר של מוטי המר (מילים ולחן לשיר "ריקמה אנושית אחת").

תהיו בריאים, שמחים ומאוחדים!

צילום תמונה: סיגי גולן-נחמני

כתיבת תגובה

אנחנו לא נשתף את כתובת המייל שלך עם אחרים. שדות חובה מסומנים *

שלח

 

טיפים

אשמה- איך נפטרים ממנה?

1. עושים לעצמנו אמא קטנה בתוכנו. מטרת האמא היא להרגיע ולחבוש את הפצעים שלנו ותמיד תמיד לסלוח. לאהוב אותנו בלי גבול ובלי תנאים. מתוך מילות השיר ששר אריק

קראו עוד »