ניקוי מכונת כביסה מעובש

בתקופה האחרונה הרבה סובלים מ"הצטטנות", שלרוב אינה אלא תגובה אלרגית קשה לעובש בבית כמו: רטיבות מקירות בעקבות הגשמים הברוכים, בצל מעופש במטבח, או כל דבר אחר שהתקלקל. נא בידקו בכל יום מה מצב המקרר והירקות והפירות שמחוצה לו ותחסכו המון המון בעיות של "הצטננות" ובעיות ריאה קשות. ראיתי כבר דלקות ריאה ובעיות נשימה שהצריכו אישפוז חירום בגלל מכונת כביסה מעופשת. כל הבגדים, המגבות והמצעים מלאים בנבגי עובש שחור, אז למה ציפיתם? התמונות המזעזעות כאן (עמכם הסליחה, לא לבעלי לב חלש) מובאות כשירות להצלת חיים.

אסביר בפשטות  מה עושים. כדי לנקות מעובש יש לנקות מגירה והחור שלה במברשת שיניים עם אקונומיקה. תשתדלו לא לנשום את זה! אווררו היטב את החדר, עיטפו את הפה והאף בצעיפים, ואת העיניים כסו במשקפיים! את הגומי מושכים קלות מהתוף (בתמונה הראשית לא רואים משיכה כזאת אלא רק מה שהצטבר התוך תחתית הגומי), ומנקים את המוך האפור או שחור שהצטבר שם מסביב. מחזירים את הגומי למקום. מחזירים מגירה למקום. שופכים לתוכה 2 כוסות אקונומיקה. שמים סמרטוט שיסתובב במכונה. מפעילים על תוכנית ארוכה 90 מעלות צלזיוס ומקבלים מכונה נקיה מעובש. לאחר כל הפעלה יש לספוג בסמרטוט נקי את שאריות המים בתחתית הגומי האפור המחובר לתוף. יש להוציא מגירה ממקומה ולנער ולהשאירה בחוץ, וגם עם היד להפיל את טיפות המים שיש למעלה בחור של המגירה. מדי פעם יש לפתוח את מיכל המרכך ולבדו

ק אם יש בו עובש כמודגם בתמונה עם הסימון ו הכיתוב הכחול.

מי שמשתמש במרככי כביסה שידע שזה מזיק מאד לבריאות וגורם תגובות קשות בעיקר בילדים ובקשישים. אנא המנעו מכך. ניתן להשתמש בחומץ סינתטי שעושה בדיוק אותה פעולה ללא נזק לעור ולריאות. תהיו בריאים ושמחים.

כתיבת תגובה

אנחנו לא נשתף את כתובת המייל שלך עם אחרים. שדות חובה מסומנים *

שלח