עקצו אותי לאורך כל הרגל. מה לעשות? (וגם צריך פתרון לכינים)

מרידיאנים הם ערוצי האנרגיה הזורמים בגוף. עקיצת יתוש היא דבר מופלא, שיכול תוך חצי יום לפתוח חסימה במרידיאן בעייתי. זה הזמן לשאול למה היתוש עקץ דוקא שם ולמה המרידיאן הזה חסום. אם מבינים ומתקנים מה שצריך ברמה הנפשית- תוך דקות ספורות העקיצה נעלמת כמעט בלי להשאיר סימן!  וחשוב מכך, הבעיה המציקה שהיתה כמו כאב בבית החזה או בפרק כף היד פשוט נעלמת. באותה מידה כינים, עכבישים עוקצים כמו ששן חום, דבורים וצרעות מגיעים כדי להציל אותנו בעת צרה. כינים מגיעות כשיש עודף מחשבות וחוסר יכולת לעשות בן סדר. לפעמים הן מגיעות רק לילדים במשפחה, אבל זהו איתות חזק בעיקר להורים. להבין קודם שצריך להרגע ולא לחוש מוצפים במחשבות. אחר כך לטפל בילד הנגוע בכינים באמצעות מריחת מרגרינה, שהומסה וקוררה לטמפרטורת החדר. לשיער קצר מספיקה חצי חבילה. מורחים על השיער עם מברשת המשמשת למריחת חלמון ביצה על בורקס. מכסים את כל השורשים ואת כל השיער ומשהים למשך כשעה. בינתיים שמים על הראש כובע אמבטיה מפלסטיק. חופפים כרגיל, מסרקים במסרק סמיך (מסרק נגד כינים)  ואין כינים. רצוי לחזור על הטיפול כעבור 7 ימים. לחילופין ניתן להתקשר אלי או לאחד מתלמידי ולאחר טיפול מרחוק בסיבת הבעיה הכינים נעלמות ברגע הטיפול ללא שום טירחה מצידכם.

כשיש כינים – מאד יתכן שיש בכלל בעיית טפילים בגוף – צריך לבדוק מה קורה במערכת העיכול ואם יש תולעים. בכל מקרה, יש למצוא את מקור הבעיה ורק אז לטפל. וכעת מסר למטפלים:

"ראשית, אל תגרום נזק" (פרימום נון נוקרה) מתוך האתיקה הרפואית, משמעו, למשל, לא להוציא סכין תקועה בגבו של הדקור שמא ביציאתה תגרום יותר נזק (פגיעה עוד יותר חמורה בריאות) לפני שמתקנים את הריאות. ולכן, מטפל יקר וחביב, אל תמהר להוציא טפילים מגוף המטופל בטרם תבין מה המנגנון שבאו להציל/לתקן. יש טפילים קשים כמו בורליה שגורמים שלשולים והקאות אבל מטרתם להציל את דרכי המרה, או התוספתן או את וריד שער הכבד מנזק חמור עוד יותר, ואף להציל מפני מוות! זה נכון שבעתיים במיוחד אם הטפילים כמו לישמניאזיס (עקיצת זבוב החול, שושנת יריחו), בורליה (מחלת ליים), מחלת שריטת החתול, מלריה, ברוצלה, ריקציה, שיגלה, ליסטריה, סלמונלה, אי קולי (E. Coli), חוזרים כל שבוע! כינים יכולות להציל מפני בעיה נפשית של עודף מחשבות, וגם במקרים שהאדם על סף אירוע מוחי (מפרישות חומר נוגד קרישת דם). הכרתי גננת שהדביקה את אביה בכינים בעודו מאושפז בבי"ח, וחשה אשמה איומה על כך. היום מבינה שהכל לטובה. 

עוד שיטה לטפל במרידיאנים חסומים באמצעים טבעיים היא לקטוף סברס בזהירות מירבית עם מספריים ארוכים וקערה, וכמובן לא לעמוד נגד כיוון הרוח. גם בקטיף הזהיר ביותר תמיד חוטפים קוץ, ואז יש לשמוח עד השמים. אם לא מפריע מאד- אין להוציאו, ובבוקר לקום בלי קוץ ובלי הבעיה!!! זהו פטנט בדוק ומנוסה! הבעיה נפתרת רק בתנאי שמבינים מה לתקן ברמה הנפשית ומתקנים אותו במקביל לריפוי הפיזי, אחרת זה לא יועיל. זו הסיבה לכך שאני טוענת שדיקור סיני הוא, ברמת העיקרון, דבר מקסים, רק שאינו עוזר בטווח הארוך אם לא משתנים ברמה הנפשית.

בהצלחה!

כתיבת תגובה

אנחנו לא נשתף את כתובת המייל שלך עם אחרים. שדות חובה מסומנים *

שלח

 

טיפים

עצות למטפלים

1. מטפל יקר, ראשית, אל תגרום נזק. הביטוי פרימום נון נוקרה (לטינית: Primum non nocere) מבטא את אחד מעקרונות האתיקה הרפואית במשמעותו: ראשית, אל תגרום

קראו עוד »