1. "באימונים קשה, בקרב קל" – העצמת מפקדים במסגרת הכנת סגל וליווי סגל בעיקר בבסיסי טירונים ובבסיסי קורסים.סיגי בפיקוד צפון

 

סימולציות מותאמות לאופי היחידה בחייטות אישית להתמודדות עם חיילים מאתגרים. בסימולציות אלה סיגי הופכת לשמעון או לסיגלית ומתנהגת כמו חיילים מאתגרים. לדוגמה: מקללת ומעליבה, זורקת כסא על המ"פ, מעיפה בקבוק על המ"כ, מאיימת בנשק חם או קר (אולר מבריק מפלסטיק של ילדים), מאיימת בנפקדות, ומאבדת את המוטיבציה לשרת בתפקידה כמתייקת מסמכים.  צפו בסיגי בפעולה בסימולציה בצאלים 9.8.2016.

 

2. הרצאות כיף לכלל יחידות צה"ל במהלך טיול יחידתי, פרידה ממפקד, או ערב יחידה. אין צורך במקרן ברקו או בחיבור לחשמל (אין צורך במיקרופון עד 50 איש), ולכן ניתן להזמין הרצאה גם לאירועים בחיק הטבע.

 

3. הרצאה בנושא הטרדה מינית לחיילים ולמפקדים.

 

4. תוכניות העצמה מיוחדות לקצינים בכירים כולל בניית חזון יחידתי.

 

15 שנות נסיון של הרצאות וסדנאות לכלל יחידות צה"ל מדן ועד אילת: חיל החינוך והנוער (בעיקר ענף מקא"ם ומדרשת ירושלים), חטיבת כפיר, גולני, צנחנים, נח"ל, שריון, תותחנים, חיל האויר, חיל הים, פיקוד העורף, מפקדת זרוע היבשה, בסיסי טירונים, בסיסי מחוה אלון סיום ליווי סגל 7.4.14הדרכה, בסיסי גדנ"ע, יחידות מודיעין, כוחות מיוחדים, ענף כליאה, ביה"ס לתאום ולקישור, אוגדת עזה, אוגדת איו"ש, אוגדה 91 (עוצבת הגליל) ועוד.

 

 

תעודות הוקרה ומשובים מיחידות  צה"ל

 

 

 

תמונות מהרצאות ביחידות צה"ל

 

השאר תגובה