סיגי מאבחנת ומטפלת בהצלחה בטווח רחב של מחלות גוף ונפש באמצעות ביו-אנרגיה.

סיגי מסבירה מה מקור המחלה ברמה הפיזית והנפשית, מתפללת לבורא עולם, ומניחה את ידיה (צינור להעברת אנרגיית הריפוי של ה') על גוף המטופל כדי לרפאו.

בכל גיל ניתן לבוא לטיפול: תינוקות, ילדים ומתבגרים, חיילים, סטודנטים, נשים בהריון, מבוגרים, וקשישים.

לסיגי יש כתב הסכמה מאת הרב אנטיזדה.

טיפול משולב גוף-נפש – במה שונה מטיפולים אחרים?

בשונה ממטפלים שרק מאבחנים, סיגי מאבחנת וגם מטפלת במחלות. האבחון מתבצע בעיקר על פי מצב הציפורניים, הלשון והעיניים, ותחושות בידיה של סיגי במהלך הטיפול. כמו כן ניתן לאבחן בעיות רפואיות זמן רב לפני גילויין על ידי בדיקות דם או בדיקות הדמיה בעזרת הבנת מקור התקלות בסביבתו הקרובה של המטופל (מקרר מייצג כבד, משאבת דלק מייצגת לב, דוד שמש מייצג קיבה וכדומה).

בשונה ממטפלים שמתמקדים  רק בריפוי הגוף,  או רק בריפוי הנפש, הטיפול הוא לגוף וגם לנפש, כי לא ניתן להפריד בין גוף לנפש. רק כך ניתן להגיע לתוצאות מרשימות של ריפוי בתוך זמן קצר מאד. לא רק הגוף והנפש של המטופל יוצאים נשכרים אלא גם הסביבה שלו בקרובה- משפחתו (בן/בת הזוג, הילדים, האחים, ההורים), חבריו, שכניו ועמיתיו לעבודה. הטיפול משפיע על כל מי שקשור למטופל ומסייע להפוך את הסביבה לנעימה יותר. אומללות אינה כורח המציאות וניתנת לשינוי בכל רגע. בעיות בזוגיות, קשיי תקשורת מול ילדים או הורים, בעיות חברתיות במקום העבודה – כל אלה יכולים להפתר בקלות ברגע שהמטופל מבין מה עליו לתקן בעצמו. סיגי מסבירה מהו השיעור הנשמתי המשתקף מיחסים בעייתיים אלה. לאחר מכן עולם שנתפס כעוין ויחסים שהידרדרו לתהום יכולים להפוך בן לילה לנעימים ומחבקים. מחשבה בוראת מציאות ולכן הבחירה בסרט חיינו היא בידינו.

במהלך הטיפול ניתנות הנחיות תזונתיות מפורטות המותאמות לטיפול במחלה. בשונה ממטפלים שאוסרים מאכלים מסוימים, ואינם מסבירים איך להשאר שבעים בלעדיהם, ניתן תפריט מרובה ברירות שמאפשר לעמוד בהנחיות אלו מבלי לחוש רעב. עקב חשיבות התמיכה התזונתית במתרפא, לרוב מוקדשת לנושא ההנחיות האלו כחצי שעה מזמן הטיפול.

סיגי משמשת כמורת דרך למבקשים להתקדם בדרך להתפתחות נשמתית. במהלך הטיפול ניתנות הנחיות ברורות איך להפסיק לפחד, להצטער, לכעוס, לחוש אשמה או בושה, לרצות לשלוט כל הזמן בסובבים  אותך.

בלי תיקון הבעיה מהשורש הנפשי שלה המחלה עלולה לחזור שוב ושוב, עד שהאדם יבין מה עליו לתקן. לדוגמה, אדם שמקבל דלקת גרון ונוטל אנטיביוטיקה אינו מטפל בבעיה, אלא רק בתסמינים שלה. הבעיה היא בעיית גרון שלרוב מסמל את הביטוי של האדם. וכך, למשל, אם הדיבור/הביטוי שלו חסום אז בתוך זמן קצר תחזור דלקת הגרון, ובצורה עוד יותר חריפה וכואבת.

 

 

הרצאות וסדנאות

סיגי היא מרצה לפסיכולוגיה מאז 1997. בעלת תואר שני בפסיכולוגיה חברתית מאוניברסיטת בר-אילן,

וכן תואר ראשון בהצטיינות ב: פסיכולוגיה, סוציולוגיה- אנתרופולוגיה מאוניברסיטת בר-אילן.

הרצאות וסדנאות ניתנות במסגרת אקדמית; גמול השתלמות עם ציון; תוכניות העצמה למורים, לחיילים  ולבני נוער; וגם במסגרת של פנאי ובידור – הרצאות כיף.

סיגי מרצה למגוון גדול של קהלים כגון:

♦  מפקדים בכירים, קצינים וחיילים בצה"ל. סיגי היא ספקית משרד הבטחון משנת 2000, מרצה בכירה  בצה"ל ובמיוחד בענף קידום אוכלוסיות (לשעבר מקא"ם). לתעודות הוקרה מצה"ל לחץ כאן.

♦  מורים ומנהלי בתי"ס. לתעודות הוקרה מבתי"ס ומפנימיות לחץ כאן.

♦  בני נוער, נוער בסיכון וכלואים בכלא צבאי. לתעודות הוקרה לחץ כאן.

sigi4

♦  גמלאים

 

בין לקוחותיה: בתי"ס לסיעוד: דינה (בבי"ח בילינסון), טסלר (בבי"ח לניאדו), וולפסון ואסף הרופא; מדרשת דרום השרון במכללת בית-ברל; עמותת פידל (לקידום יוצאי אתיופיה); קתדרות עממיות: בת-ים, הרצליה, הוד- השרון (מכללת הגימלאים), ראשון לציון, מודיעין, תוכנית בר-אילן-ברוקדייל.

סיגי שרתה שירות צבאי מלא כולל שירות קבע כראש מדור בחיל מודיעין.

סיגי תושבת נתניה, נשואה + שתי בנות ועוד בת שסיגי אפוטרופוס שלה (סכיזופרנית בת 36 עם פיגור שכלי).

כתובת הקליניקה: רח' קדושי בלזן 4 נתניה (מול בני עקיבא)

 

© אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, לקלוט ו/או לאחסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר זה בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי או אחר. כל שימוש בתכני האתר ותמונותיו ללא אישור מפורש בכתב מסיגי גולן-נחמני אסור בהחלט.

כתבות על סיגי

 

תשובות לשאלות נפוצות (FAQ)

 

מכתבי תודה ממטופלים

 

איך הכל התחיל