"נפש בריאה בגוף בריא" -
הרצאה שמשנה חיים

לרכישת קישור להרצאה
שלחו מייל לסיגי
sigalitgn@gmail.com והעבירו 50 ש”ח בפייבוקס לנייד של סיגי 052-8332941.
 
הקישור אינו ניתן להעברה או לשיתוף ומיועד לכם ולבני משפחה קרובים בלבד.
משך ההרצאה כשעה וחצי.
 
 

לוח איברים - עזר חיוני לכל מטפל/ת

הלוח מפענח סיבה ותרופה למחלות ולבעיות באיברים שונים עוד בטרם הופיעה מחלה. לדוגמה, אם התקלקל המקרר, כנראה שיש למישהו בבית תקלת כבד.
 
לרכישת לוח איברים שלחו מייל sigalitgn@gmail.com והעבירו 1,000 ש”ח (אפשר בפייבוקס) לנייד של סיגי 052-8332941. כולל 54 עמודים נכון לעכשיו. הקובץ אינו מיועד להעברה/לשיתוף ומוגן על ידי דיני זכויות יוצרים. 
 
נשלח כקובץ וורד שמתעדכן תדיר אחת לחודשיים.  

קורס מטפלים בשיטת “הכל קשור”

מיועד למטפלים בלבד. למי שמטפלים 30 שנה ורוצים לחדד את האבחון והטיפול או להעשיר את ארגז כליהם,  וגם למטפלים לעתיד כולל מטפלים בארון שלמדו טיפול ולא עוסקים בו.

קורס המטפלים הקרוב בשיטת “הכל קשור” יתקיים אי”ה ביום ג’ 26.1.2021. מהרו להרשם כי  מס’ המקומות מוגבל!  8 מפגשים של שעתיים נטו בנתניה (רח. קדושי בלזן 4 פינת המליץ). שעה 18:30 התכנסות עם כיבוד עשיר.  19:00 מתחילה סדנה. לפחות אחד המפגשים יארך שעתיים וחצי עקב טיפול עם מתנדב.

למי שגר רחוק מאד, או לא יכול להרשם לקורס, ניתן לרכוש הקלטות מקורס קודם:   הקורס שהוקלט בוידיאו ונערך ב- 2019, וכן הקלטת שמע מהקורס ב- 2020. פנו לסיגי במייל sigalitgn@gmail.com.

להלן פרטים על הקורס:

  

עלות הסדנה 3,000 ש”ח כולל לוח איברים ששווה 1000 ש”ח (54 עמודים בפונט קטן וצפוף מה כל איבר מסמל, איך לתקן, מה מייצגו בבית וברכב). כלומר 250 ₪ למפגש בן שעתיים (אחד מהמפגשים יארך כשלוש שעות)  כולל אוכל שווההה ומזין לגוף ולנפש ללא גלוטן, חלב, שמרים, פטריות. התשלום עבור הקורס הוא לפני תחילתו. אפשר לשלם בצ’קים. 

לתוהים איך אעביר את היכולת/הכוחות שלי לאחרים- אין שום כוחות מיוחדים, אלא למידה וסיוע מבורא עולם. לכל תלמידי המטפלים בשיטה שלי יש סיוע מבורא עולם. דבר זה מוכח להם במהלך הסדנה בעת התנסות באיבחון ובריפוי.

תאריכי הסדנה: 26.1.2021, 2.2, 9.2, 23.2,16.2, 2.3, 9.3, 16.3.

תכני הסדנה:

 1. גבולות ברורים למטפל/ת מול המטופלים.
 2. מחלות נפוצות כולל סרטן– מה מקורן הנפשי והתזונתי? איך לרפא סרטן – לרוב בטיפול אחד.
 3. מנטרה לשינון שתרפא את המחלה.
 4. צמחי מרפא ומזונות מתאימים למחלה. חלק ניכר מצמחי המרפא יינתנו במהלך הסדנה כערכה למטפל.
 5. ליקוט צמחי מרפא ושימושיהם: מה קוטפים, מתי, היכן, וכיצד להשתמש בהם לריפוי.
 6. אבחון באמצעות העיניים, הציפורניים והלשון. אבחון באמצעות נקודות חן שמופיעות על מרדיאנים  מסוימים. אבחון על גבי טופס טיפול, וגם בעזרת דף זיהומים ומחלות ודף חתך לב ומוח.
 7. בדיקות מדויקות ומעמיקות בתוך דקה כולל רמות של תת-פעילות בלוטת התריס, רמת המוגלובין, מחסור בויטמין D, הרעלת מתכות, נזקי חיסונים ורמות סוכר בדם. גם באבחון מרחוק. כולל התנסות בפועל.
 8. עירוי ועירוי מרחוק של מינרלים, ויטמינים ותרופות כמו יוטירקס. כולל התנסות בפועל.
 9. הוצאת הרעלות וזיהומים כולל חידקים עמידים לאנטיביוטיקה, הרפס, הפטיטיס ואידס בתוך פחות מדקה. כולל התנסות בפועל לפחות בחלק מהם.
 10. אין להוציא הרעלות/זיהומים בלי להבין מה באו להציל. למשל, טפיל שגורם שלשולים ופוגע במערכת העיכול כדי להציל תוספתן או כיס מרה כדי שלא יתפוצצו.
 11. סוכרת, פיברומיאלגיה, מחלת התשישות הכרוניתדלקות בבלוטת התריס ומחלות אוטואימוניות– כיצד לעלות על דרך הישר בתוך שבוע?
 12. אלצהיימר, פרקינסון, ALS, טרשת נפוצה, מיאסטניה גראביס – לא סוף העולם. איך להחזיר את הגלגל לאחור ולהבריא?
 13. מחלות נפש- מה הבסיס? כיצד ניתן לרפא ולעצור בקלות בתוך טיפול אחד OCD שנמשך 20 שנה, מניה-דפרסיה, דיכאון, חרדה, אנורקסיה, הפרעות קשב וריכוז ועוד.
 14. בעיות פוריות– דרכי אבחון וטיפול.
 15. כיצד חלקי הרכב והבית מייצגים/מסמלים את איברי האדם. שימוש בלוח האיברים כדי לאבחן בעיות גופניות עוד בטרם התגלו רק על סמך תקלות בבית וברכב, וגם הפוך- אם יש בעיה בווריד שער הכבד, למשל, צפויה בעיה במאוורר של המקרר או בכבל המחבר בין האלטרנטור למצבר הרכב.
 16. יישור קמטים וטיפולי יופי כולל יישור אף עקום וטשטוש צלקות בביו-אנרגיה. תיקון ניתוחים פלסטיים שכשלו כולל הזרקות לשפתיים וכד’ שלא עלו יפה.
 17. מה באו ללמד אותי מטופלי? הקוסם- במומו קוסם.