נא להגיע:

♦ רצוי ללא לק בציפורני ידיים ורגליים (לא חובה).

♦ ללא: בושם (מותר דאודורנט), קרם גוף/ידיים, קרם מבושם לשיער.

♦ בלי תכשיטים ממתכת ובלי תכשיטי פירסינג. לא יטופלו מטופלים עם פירסינג למעט בתנוך האוזן. מעבר לפגיעה קשה בזרימת אנרגיה תקינה בגוף תתכן הרעלת מתכות מעגילים ומנזמים שעשויים ניקל ועוד כל מיני סוגי מתכות רעילות ביותר.

♦ רצוי ללבוש בגדים מכותנה (לא סינתטיים), ואם אפשר שלא כובסו עם מרכך כביסה לפני ההגעה אלי.

♦ התשלום הוא במזומן או בהעברה בנקאית או בהעברה בפייבוקס.

♦ חשוב שתדעו מה השם המלא שלכם ושל אמכם. גם אם רק למשך שלושה ימים אחרי לידתכם קראו לכם כלפו או לאמא קראו גם מירי ולא רק מרים.

♦ כדאי להביא רשימת תרופות שנוטלים על בסיס קבוע כולל תוספי תזונה.

♦ אם יש בדיקות מהתקופה האחרונה מומלץ להביא אותן, במיוחד אם מדובר בבדיקות שמעידות על חריגה גדולה מהנורמה.

♦ תינוקות, ילדים ובני נוער- כדאי להורים לשקול אותם ולמדוד את גובהם לפני תחילת הטיפול.

♦ תינוקות ופעוטות מתחת לגיל 5 – ניתן לטפל גם במצב שינה. אין הבדל בטיפול אם הפעוט ישן או ער.

♦ למי שרוצה לרדת במשקל כדאי למדוד היקפים לפני הגעה לטיפול.

♦ למי שמתקשה להגיע כי גר רחוק מאד או שיש בעיית ניידות מומלץ לבוא לטיפול ראשון בקליניקה ואחר כך טיפולים נוספים אם בכלל יהיה צורך יתבצעו מרחוק.

♦ רצוי להקליט את הטיפול. כשיוצאים מהטיפול לרוב זוכרים רק חלקית מה בדיוק נאמר. כדאי להפעיל נייד על מצב טיסה ואז להקליט איתו.

♦לכל המטופלים ניתנת הנחיה להפסיק לעשן, וכן להמנע ממוצרי חלב פרה, מנס קפה (פוגע בכבד. מותר קפה שחור או אספרסו במידה מועטה) ומשימוש כלשהו במיקרוגל. אם אין בכוונתכם לוותר על עישון, על שימוש במיקרוגל או על אכילת מוצרי חלב פרה  – אין טעם לבוא לטיפול. מי שצורך קנביס- יש להפסיק שימוש בו לפני הגעה לטיפול. קנביס אינו מרפא מהשורש אלא מטשטש סימפטומים של מחלות מסוימות. רק לידיעתכם, מי שצורך קנביס פוגע לעצמו בצ’אקרת הכתר. אין טעינה של הנשמה בשנת הלילה! ממה שראיתי בקליניקה שלי קנאביס פוגע קשות גם בלב. ונשמרתם לנפשותיכם מאד.

♦ מחלות רבות נובעות מחולשת טחול (בעיות עיכול, שרירים, וורידים, קרישה, זרימת דם, טחורים, בקע מפשעתי/סרעפתי/ טבורי, צניחת איברים ועוד), וכדי לרפאו ריפוי מלא יש צורך בתדר של אש בעת בישול. מטופלים שמבשלים רק באמצעות אנרגיה חשמלית כמו כיריים חשמליות ואין בכוונתם להחליף לכיריים שמופעלות על גז – לא ישיגו ריפוי מלא. הכאבים והבעיות יחזרו עם הזמן, ולכן אין טעם לבוא לטיפול במיוחד אם מדובר בכיריים אינדוקציה.

♦סימפטומים כמו שינויים בקצב הלב, חולשה ועייפות, נדודי שינה, כאבי ראש וסחרחורות נגרמים פעמים רבות מקרינה. לכן מי שמתכוון להמשיך להיחשף לקרינה בעוצמות גבוהות כמו ראוטר אלחוטי שפועל כל הזמן בבית, מיטה חשמלית או סדין חימום חשמלי שמחוברים לשקע בזמן השינה, הטענת טלפונים ניידים ואלחוטיים קרוב לגוף וכד’ – בל יבוא לטיפול, כי הסימפטומים יחזרו תוך זמן קצר אחרי הטיפול. חשיפה לקרינה יכולה לנבוע משהייה ממושכת בסמוך לשקע חשמלי או מתג גם כשאינם מופעלים. לכן יש להרחיק מיטות כחצי מטר לפחות ממקורות קרינה.

♦ נא להביא בקבוק מי שתיה קטן או גדול, אפשר ממולא במי תמי 4, לכל טיפול, לא רק לטיפול הראשון. למים יש זיכרון, וכל מה שייאמר במפגש ייזכר. במשך הימים שאחרי הטיפול תשתו בכל פעם קצת מהמים האלה וההבנה של מה שנאמר בטיפול תחלחל טוב יותר. הרעיון נלקח מפה:

זה סרט שמראה שלמים יש זיכרון גם למראות וצלילים ולמילים ואפילו לכתב.  לחצו כאן לתקציר הספר על המים, שמראה שמים זוכרים. הנה עוד סרט על הזיכרון של המים עם פרופ’ לוק מונטנייה זוכה פרס נובל לרפואה:

♦ לאחר הטיפול תתכן עייפות, לכן לא מומלץ לתכנן פעילות מאומצת ביום הטיפול. חולי סרטן בשלב 4 של המחלה מתבקשים להגיע עם מלווה שינהג בחזור או לשוב במונית עקב העייפות והחולשה לאחר הטיפול (בדומה להתאוששות מניתוח מורכב).

♦ לרוב המטופלים ניתנת הנחיה להימנע לפחות לשבוע מגלוטן, משמרים ומסולניים: חציל, תפו”א, עגבניה (מותר עגבניה שרי), פלפל ירוק. לכן כדאי לבשל אורז או כוסמת לפני הגעה לטיפול כדי שיהיה לכם מה לאכול בשובכם הביתה. אפשר לקנות בחנויות טבע מונבטים (או להזמין מהם ישירות באתר. תגידו שאתם מטופלים שלי ותקבלו 10% הנחה) ולשמור בהקפאה עד להכנתם בטוסטר לחיץ. זהו תחליף מצוין ללחם. נא להמנע מלחם ולחמניות ללא גלוטן, לעומת זאת, שכן הם עתירי שמרים וחומרים מזיקים.

♦ אין לגעת במטפלת לפני, אחרי ובמהלך הטיפול. כל המטופלים, כולל קרובי משפחה קרובים מאד, מתבקשים להמנע מנשיקות ומחיבוקים.

♦ מטופלים בחו”ל יכינו טלפון עם חיבור קווי (לא אלחוטי ולא סלולרי) אם אפשר (לא חובה), שעון או טיימר שניתן למדוד איתו זמן בדקות, בקבוק מי שתיה קטן או גדול לידם, וישלחו מראש בדוא”ל צילום של: פנים, שתי עיניים וגם עפעפיים כשהעיניים עצומות, לשון (להוציא אותה כמה שיותר החוצה בעת הצילום), ציפורני ידיים ורגליים. ניתן לשלם מראש בהעברה בנקאית.

♦ סוכרתיים חייבים למדוד רמות סוכר בדם כל יום, שכן כבר ביום הטיפול או בסמוך לו תתכן נפילה דרסטית ברמת הסוכר בדם (למשל, מ- 200 ל- 80) ואז צריך להתיעץ עם הרופא על הפסקת כדורים לסוכרת. בדומה לכך מטופלים שסובלים מלחץ דם גבוה חייבים למדוד כל יום לחץ דם ובזמן ירידה של לחץ דם לנורמלי עליהם להתיעץ עם הרופא על הפחתת או הפסקת כדורים ליתר לחץ דם.

♦ אין אפשרות ליצור קשר בווטסאפ. במקרה שאין תשובה בטלפון הנייח או הנייד ניתן להשאיר מיסרון בנייד, ולהימנע מלהשאיר הודעות במשיבון הקולי הנייד. לאחר קביעת תור לטיפול אין ליצור קשר דרך הפייסבוק, שכן סיגי אינה נכנסת לפייסבוק מטלפון נייד. צרו קשר במסרון או בטלפון הנייח – 077-9343474.

לשאלות נוספות נא לעיין בתשובות לשאלות נפוצות (FAQ) או לפנות לסיגי במייל.

כתובת הקליניקה: רח’ קדושי בלזן 4 נתניה (מול בני עקיבא)